ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התמונות שתמיד רציתם 

התמונות שתמיד רציתם

 
 
אורי גושן

מורידים תמונות בלי בעיות, מעיפים תוכנות לא רצויות מהמחשב, מחוררים לזוחלים ענקיים את הצורה ומתעדכנים בגרסאות הכי החדשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיים בקיבוץ – התוכנה השיתופית

 
Nici - השיתופית שמשתפת

ניקי. שם חמוד אם אתה חתול או נחש מחמד. התוכנה הבאה לעומת זאת, חמודה לא פחות ונחשית עוד יותר. תוכלו לקרוא לה מוריד התמונות האוטומטי. תוכלו לקרוא לה דפדפן התמונות הקטן. או שפשוט תקראו לילד בשמו – ניקי.

תוכנה מגניבה זו יעילה במיוחד למי שאוהב להתעסק בגרפיקה ועריכת תמונות אבל לא רק. תוכלו להשתמש במנוע החיפוש של התוכנה (המחפש בספריות מוגדרות מראש ברשת) או במנועי חיפוש חיצוניים כגון גוגל ודומיהן על מנת לאתר תמונות *חופשיות ברשת, להציגן על המסך ולהוריד אותן למחשב שלכם.

פונקציה חביבה הנקראת אוטו-פיילוט (טייס אוטומטי) תסייע לכם למצוא את מה שמעניין אתכם באמת, גם אם אתם בכלל לא יושבים מול המחשב. הגדרת מילות מפתח בטייס, והוא ממריא. כשתחזרו, הוא יציג בפניכם את תוצאות החיפוש. לא סתם אומרים שהטובים לטייס, כי החבר האוטומטי שלכם ידע לפעול רק אם אין הורדות או חיפושים אחרים בתור, כגון כאלה שאתם יזמתם, למשל.

ממשק התוכנה כל כך נוח, ידידותי וקל לשימוש עד שתמצאו את עצמכם מחפשים תמונות אקראיות בכל נושא שהוא, רק בגלל שאתם יכולים. במסך הפתיחה יופיעו אפשרויות החיפוש וההורדה הראשיות העומדות בפניכם, ואם תתקשו, תמצאו את המדריך המפורט למשתמש יעיל במיוחד. אם תשתעממו, תוכלו לבחור ולהחליף את צבעי המעטפת של התוכנה באמצעות תבניות קבועות וחביבות (Theams).

ולמי שתהה - דעו כי מנוע החיפוש אינו כולל אתרים שהגישה אליהם נעשית בתשלום, ותוצאות החיפוש יציגו לכם תמונות *חופשיות בלבד. עם זאת, קיימת אפשרות להתיר חיפוש תמונות בעלות תוכן למבוגרים בלבד כל עוד הן חופשיות והגישה אליהן אינה כרוכה בתשלום. המודאגים שביננו יוכלו דווקא להגביל גישה לתמונות שכאלה, להגן על התוכנה באמצעות סיסמא, למחוק רשימות היסטוריה וכד'.

*שימו לב: חופשיות משמע ללא תשלום. אל תטעו ותחשבו כי התמונות הללו אינן מוגנות תחת זכויות יוצרים. במידה ותרצו לעשות שימוש שעלול לפגוע בזכויות אלו (שימוש שאינו אישי, אלא מסחרי או ציבורי למשל), תאלצו לקבל את אישורו של בעל התמונה.

צפייה נעימה!
 
גודל: 3.79MB

גרסה: 2.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

אין כָסף - הפינה החינמית

 
השבוע בפינתנו נציג שתי תוכנות. האחת קטנה ויפה, והשניה - יפה פחות אך גדולה הרבה יותר.

Smart Buster - היופי לא קובע

עם אתחול המחשב ועליית מערכת ההפעלה, ודאי שמתם לב למגוון תוכנות אשר מפעילות עצמן באופן אוטומטי. הכול טוב ויפה כשמדובר באנטי-וירוס שלכם, במאיץ הורדות ובתוכנה לשיתוף הקבצים , אך מה קורה כששאר יישומים שאינכם רוצים שיפעלו, פועלים בכל זאת?

בעזרת התוכנה הבאה תוכלו לסגור ישומים הפועלים ברקע בקלי קלות, ועל הדרך גם לפנות מעט מזיכרון ה- RAM שהיישום תפס. יתרה מכך, הממשק הידידותי שלה יאפשר לכם להסיר תוכנה או אפילו כמה תוכנות בו זמנית (למרות שהדבר אינו מומלץ) במקום להיכנס ללוח הבקרה ולחכות שעות שרשימת התוכנות המותקנות תואיל בטובה לעלות.

מספר כלי מערכת נוספים הנכללים בתוכנה יעזרו לכם לפצל קבצים גדולים על מנת לשמור אותם על גבי דיסקים או דיסקטים, לפרמט דיסקטים במהירות רבה, להשמיד קבצים ללא אפשרות לאחזרם ולקבל מידע על גודל הדיסק הקשיח והספריות על המחשב.

התוכנה עצמה קטנה ואינה משתמשת בזיכרון רב, ותוכלו להקטינה לשורת המשימות וכמעט לשכוח ממנה, עד לשעת הצורך.
 
 
גודל: 1.56MB

גרסה: 0.94

רשיון: חופשי

להורדה
 
 
Tech Pro Utilities Collection- האופי כן קובע

קטנה כמו חברתה שלעיל, תוכנה זו לא מצטיינת בממשק גרפי יפהפה וחלק, אך יש לה פי 2 כלי עזר שימושיים והיא יודעת לעשות את העבודה כמו שצריך.

בעזרת התוכנה תוכלו לבצע מגוון פעולות שימושיות שיחסכו לכם זמן רב כגון שינוי שמות של מספר קבצים מאותו הסוג כך שלכולם יהיה את אותו השם (עם מספור אוטומטי), עריכת חיפוש מהיר ועצבני של קבצים במחשב ושמירת כל הסיסמאות הרבות תחת "כספת" מוגנת אחת. בנוסף תוכלו להיעזר בחוסם הפופ-עפים הקטן, סוגר היישומים ומסיר התוכנות המהיר (כמו פונקציות התוכנה שלעיל), השעון ולוח השנה, והודעות טקסט קטנות שניתן להדביק על שולחן העבודה (Sticky Notes).

אז היא לא כ"כ יפה, ואפילו לא בת 16 (אלף קילובייט), אבל היא יודעת משהו על העולם הזה. עולם החלונות.
 
גודל: 1.38MB

גרסה: 1.0

רשיון: חופשי

להורדה
 

עד כאן - פינת העדכונים

 
מדי שבוע נביא לכם מגוון עדכונים לתוכנות פופולאריות. לעיתים עדכונים חשובים ומרכזיים, ולעיתים, קטנים אך שימושיים. מי שאוהב לחדש ולשדרג בכל הזדמנות, ימצא כאן את מבוקשו. והשבוע:

ICQ 4 Lite
גרסה אחרונה: 4.1
גרסה קודמת: 4.01
תאריך שחרור: 14 יוני 2004
שינויים מהגרסה הקודמת עפ"י האתר הרשמי:
בעיות בטעינת רשימת הקשר תוקנו, זמן טעינת חלון ההודעה שופר, הגדרות סוג, צבע וגודל הגופן נשמרים מיידית ללא צורך בסגירת החלון תחילה, תמיכה בקליק ימני תחת משחקים/ישומים.
 
 
להורדה

Mozilla FireFox
גרסה אחרונה: 0.9.1
גרסה קודמת: 0.9
תאריך שחרור: 29 יוני 2004
שינויים מהגרסה הקודמת עפ"י האתר הרשמי: מראה ("סקין") חדש, מנהל "סקינים", יבוא/יצוא של מידע, חיפוש מתקדם יותר, מועדפים משופרים, הליך הורדה קצר יותר, עזרה מקוונת
 
 

מפיג שעמום שבועי - פינת המשחקים

 
Crimsonland

במשחק מלהיב זה יסתבר לכם כי המתים, מעולם לא היו כל כך חיים. אתם מגלמים דמות המשוטטת ברחבי מה שנראה כמו שממה חומה ומפחידה, כאשר מסביבה מגיעים עשרות זומבים, חייזרים, לטאות וזוחלים מפלצתיים.

בעזרת כלי הנשק שבידכם תאבקו על חייכם אל מול גדוד היצורים המתקרבים, וכדי להבטיח (או לפחות להאריך) את חייכם תוכלו למצוא כלי נשק מתקדמים יותר. כאשר תצברו מספר מסויים של נקודות, תקבלו בונוסים כגון חסינות, מהירות הליכה גבוהה יותר, טעינה מהירה לכלי הנשק ועוד.

לאחר כמה שניות של משחק תגלו שמשימת ההישרדות אינה קלה כלל והיא דורשת מיומנויות ניווטיות וארטילריות לא פשוטות בכלל. תוכלו להקל על המלאכה על ידי משחק בשני שחקנים, ואין ספק כי גם תיהנו הרבה יותר. מבחינה גרפית, המשחק אמנם אינו בתלת מימד מתוחכם, אך הוא יפה ונעים. מוסיקת הרוק הכבד שברקע רק מוסיפה ליצר ההרג שמתעורר עם הלחיצה הראשונה והמאוד קלה על ההדק.
 
גודל: 6.9MB

גרסה: 1.9.3

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by