ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היכונו לבלאגן של SP2 
 
 עוד מקרה של שדרוג נכנס לסטאטיסטיקה   
 
מערכת חיים ברשת

תאריך ההפצה של Service Pack 2 לחלונות XP הולך ומתקרב, ובמיקרוסופט ובמרכזי התמיכה בעולם מתכוננים לכאוס שצפוי להתחולל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Service Pack 2 , חבילת העדכון השניה של חלונות XP, אמורה להיות מושקת בקרוב. במקור ההפצה נקבעה לרבעון השלישי של 2004, אולם ייתכן שהיא תצא עוד בחודש הקרוב. במיקרוסופט ובמרכזי התמיכה הטכנית בעולם כבר מתכוננים לאירוע כאילו הם מתכוננים למתקפה אטומית, כך מדווח אתר InfoWorld.

מנהלי רשתות, במיוחד עם מדובר ברשתות גדולות, שרצות בהן אפליקציות טיפה פחות שגרתיות, תמיד חוששים משינויים שכאלו, כשהפעם החשש הוא כבד במיוחד. גם הלקוחות וגם במיקרוסופט חוששים שהשינויים יגרמו לתקלות רבות בפעילותן של אפליקציות ובתקינותן של רשתות. כמו כן קיים חשש שמשתמשים שאינם מתמצאים במחשבים יבצעו כל מיני הגדרות שגוייות ותיווצר פגיעה בפעילות מערכת ההפעלה. החבילה תטען באופן אוטומטי למחשב באמצעות מנגנון עדכוני האבטחה של מערכת ההפעלה.
 
 
המטרה המקורית של SP2 היא להפיץ במרוכז טלאי אבטחה ותיקוני באגים. אולם, יחד עם זאת, מיקרוסופט מחדירה לחבילה גם תוספות ושינויים רבים למערכת ההפעלה עצמה, בתחומים כגון ניהול רשת, ניהול זיכרון, אבטחת אימייל ואבטחת גלישה. מומחים טוענים שהשינויים האלו הם כל כך רבים, עד כדי כך שאפשר להתייחס לשדרוג המתקרב, כאילו היתה זו החלפה של גירסת חלונות מלאה.

במיקרוסופט עדיין עובדים על התוכנית לתהליך השדרוג, אבל הם כבר החליטו לחזור בהם ממדיניותם הקודמת להשאיר את נושא התמיכה ליצרניות המחשבים, והכריזו שהם מעמידים לרשות הלקוחות קווי תמיכה חינמים בעולם, בתיקווה שאלו יצליחו לספוג את מבול הפניות הנזעמות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by