ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ההאקר שניסה לדפוק את פלייבוי 
 
 שאף אחד לא ינסה לזמבר את יו האפנר   
 
מערכת חיים ברשת

האקר לא מוצלח במיוחד נעצר אחרי שהתחזה לחבר בכנופיית האקרים אימתנית וסחט את פלייבוי ב-100$ שלמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סימון ג'ונס (25), עובד סופרמרקט משועמם מהמפשיר, בריטניה, פרץ לכמה קבצים השייכים לאתר של מגזין פלייבוי, וגרם לקברניטי האתר להאמין שיש לו גישה לחשבונות המשתמש ולסיסמאות של לקוחותיהם. מנסיון הסחיטה הזה, ג'נס לא ממש הצליח התעשר, והוא הצליח להשיג רק 100$.

כשלון המבצע לא מנע את התענוג המפוקפק להתעורר בבוקר לקולות התדפקויותיה של המשטרה המקומית שאף תוגברה בסוכנים חשאים אמריקאים, ואת העונש של שנתיים מאסר, כך מספר הטלגרף.
 
 
ג'ונס, בעל תואר במדעים שהיה ממורמר מכך שהוא לא הצליח למצוא עבודה במקצוע, השתמש בכישוריו האינטרנטיים וגרם לענקית הפורנו להאמין שיש בידי חומר סודי השייך לה. במייל ששלח לחברה תחת הכינוי Pastmaster 69, כתב כי הוא חבר בכנופיית האקרים מובחרת המתמחה בפריצות לאתרי פורנו והכריז : "יש בידנו רשימה של 21,000 חשבונות משתמש גנובים, והרשימה הולכת ומתארכת".

"יש האקרים שפורצים לאתרים סתם בשביל האתגר שבדבר", הסביר, "אבל לנו יש מטרה ברורה ופשוטה הרבה יותר. אנחנו רוצים למכור את הרשימה לכל המרבה במחיר, אלא אם כן תשלמו לנו לא לעשות זאת".
 
פלייבוי שביצעה מחקר אבטחה בעלות של 6500$ הגיעה למסקנה שאם הדברים שהוא טוען אכן נכונים, היא תצטרך להקשיח את ההגנה על האתר בעלות של מליון דולר. אבל למעשה לא היה בידי ג'ונס כמעט שום מידע. הוא גם לא ממש טרח לטשטש את עקבותיו, ואת ההתכתבות הוא ניהל ממחשבו הביתי.

אניש האתר קנו מג'ונס שני חשבונות משתמש בלבד, בעלות של 50$ כל אחד, ושילמו לו באמצעות שירות העברת כספים באינטרנט. ברגע שג'ונס פדה את הכסף הוא אותר.

אחרי שההאקר -וונאבי נעצר, הוא מיד הודה האשמה, התנצל על הבלאגן שגרם וטען שעשה זאת מתוך שיעמום בלבד ולא מתוך בצע כסף. השופט לא ממש התרשם מנסיונות החרטה וסיכם "היית משועמם ומתוסכל מכך שלא מצאת עבודה במקצוע, אבל המייל שלחת מעיד על הכוונות הפליליות שלך להשיג כסף באמצעות סחיטה של פלייבוי ".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by