ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תכניסו את זה טוב טוב לאוזניים 
 
 
מערכת חיים ברשת

VOiP , טכנולוגיה לשיחות טלפון מבוססות אינטרנט, הולכת לשמש כערוץ חדש עבור הספאמרים העקשניים להגיע אלינו באמצעות הודעות זבל קוליות מוקלטות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד שרובנו וודאי לא הספיק עדיין להשתמש ממש בטכנולוגית VOiP, על מנת לבצע באמצעותה שיחות טלפון, כבר יש מי שחושב איך לנצל אותה ולשלוח לנו באמצעותה דואר זבל קולי, כך טוענת חברת Qovia על פי סוכנות הידיעות AP.

טכנולוגית( VOiP Voice over Internet Protocol שירותי טלפון על פרוטוקולי אינטרנט) הינה טכנולוגיה שמתעתדת להחליף את רשתות הטלפונים הרגילות, ולהציע שיחות חינמיות, או זולות מאד, שיגיעו לכל מקום שבו יש אינטרנט. בשלב זה עיקר השימוש בטכנולוגיה נעשה בחברות הייטק גדולות ומרכזי שיחות בינלאומיות, אך השימוש הביתי בה הולך וגובר עם תוכנות חיוג ב-VOiP, כשהפופולארית מבינהן היא סקייפי.
 
 
חברת Qovia מתנבאת שהספאמרים ינצלו את הקלות ואת העלות הכמעט אפסית שיש בביצוע שיחות טלפון מעל גבי רשת האינטרנט, וכן את התפוצה הרחבה שתהיה לטכנולוגיה, בשביל להפציץ אותנו בפרסומות שיכנסו לנו טוב טוב לאוזניים.

האינטרס של החברה בלשחק את נביא הזעם ולעורר פניקה הוא ברור- היא מעוניינת לקדם את השיטה שפיתחה, לטענתה, היכולה לחסום ספאם הקולי. השיטה, שמתכוונים בשבוע הקרוב להגיש בקשה לרשום אותה כפטנט, אמורה לזהות דפוסים קוליים שאופייניים להודעות פרסומיות מוקלטות, ולחסום אותן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by