ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי משעה הסנקציות נגד מיקרוסופט 
 
 
מערכת חיים ברשת

בעקבות ערעורה של מיקרוסופט לבית המשפט החליט האיחוד האירופי להשעות את ביצוע הסנקציות שהוטלו על החברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי החליט להשעות את ביצוע הסנקציות נגד מיקרוסופט, עליהן הוחלט לאחר שהאיחוד קבע כי החברה ניצלה לרעה את מעמדה כמובילה בשוק המחשבים. השעיית הסנקציות מגיעה לאחר שמיקרוסופט ערערה על ההחלטה בפני בית הדין האירופי בתחילת החודש.

מדווח של אתר ה-BBC עולה כי האיחוד האירופי הדגיש כי השעיית הסנקציות היא "צעד זמני" עד להחלטת בית המשפט בנוגע לערעור של מיקרוסופט. מיקרוסופט ביקשה מביהמ"ש לבטל את החלטת האיחוד שהורה לחברה לשנות את דרכי פעולתה בשוק האירופי.
 
 
אחד השינויים העיקריים עליהם הורה האיחוד הוא הפצת גרסה של מערכת ההפעלה חלונות ללא נגן המדיה של מיקרוסופט. מיקרוסופט קיבלה הוראה להסיר את התוכנה בתוך 90 יום, מועד שתוקפו פג היום (שני).

האיחוד האירופי פסק במרץ גם על קנס, חסר תקדים בגובהו, על סך 497 מיליון יורו, וכן נתן לחברה 120 יום על מנת לחשוף פרטים מקוד המקור של חלונות, על מנת להקל על חברות מתחרות להתאים את התוכנות שלהן לפלטפורמת חלונות.

אולם ביום שישי האחרון, פנתה מיקרוסופט לבית המשפט לערעורים היושב בלוקסמבורג, וביקשה כי הוא ישעה את ביצוע ההוראות עד שבית המשפט האירופי ייתן את החלטתו בנושא, דבר שעשוי להמשך עוד כשלוש שנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by