ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
על אף הגנב 

על אף הגנב

 
 
הילה בקמן

המסע השבועי של הילה בקמן מתחיל בחרטה עמוקה ומסתיים בדברים המוזרים שאפשר לעשות עם קוקה קולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד פעם שכחתי. בושה ואשמה רובצות עליי כמו שתי נופשות עבות-בשר מאז שד' הודיעה לי ששוב, כמו בכל שנה, שכחתי את היומולדת שלה. אני חברה רעה ובנאדם לא רציני, ואין לכך כפרה וגם לא צידוק.

כפיצוי וכניסיון הימלטות מהפיצוי שד' הציעה (שמטעמי דיסקרטיות לא אפרט מהו), החלטתי השבוע לפתוח את המדור במחווה חנפנית לד' שחגגה בשבוע שעבר את יום הולדתה.
כאן, אזין את תאריך יום הולדתה, ואגלה כמה שנים, שעות ודקות ד' קיימת, אילו אנשים מפורסמים חוגגים יחד אתה יומולדת ומה עוד קרה ב-24 ביוני.

ובכן, מסתבר שב-24 ביוני 1964, החליטה מועצת הסחר הפדרלית של ארה"ב כי החל מ-1965 יצרני סיגריות יידרשו לכלול אזהרות מפני ההשפעות המזיקות של סיגריות על גבי האריזות שלהן. קורה שההתרעות האלה מפני מחלות חמורות מבאסות את הסיגריה, וקורה שהן רק יוצרות הילה מעושנת של "חיים על הקצה", אבל אף פעם לא גורמות למכורים להפסיק. ולמה שיפסיקו, אם הם יכולים להמשיך לעשן ויחד עם זאת לשמור על ריאות צחות?
 
 
טוב, אולי זה לא בדיוק כמו הדבר האמיתי, שגורם לך לפלוט עשן דרך הפה והנחיריים. אם כן, הרשו לי להציע פתרון חלקי, שמספק מענה לצורך הפליטה מהנחיריים: כל מה שנדרש מכם זה להצטייד בקלינקס, לגלגל אותו, ולעשות כך.

ראינו שנחיריים, לכשמתבקשות, יודעות לפלוט, אבל האם ידעתם שהן גם מסוגלות לעשות את ההיפך?

עם זאת, לא הייתי מנסה את זה בבית, בטח לא עם קולה, לאור השימושים המטרידים שאפשר לעשות אתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by