ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס פותח בלוג? 
 
 יומני היקר, היום לינוקס שוב העליבו אותי   
 
עידו רוזנטל

בסוף השבוע דווח כי האיש העשיר בעולם עומד לפתוח בלוג משלו. במיקרוסופט לא אישרו, אך גם לא התאמצו להכחיש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האם יכול להיות שהאיש העשיר בעולם עומד לפתוח בלוג? הניוזלטר של אתר Microsoft Watch דיווח ביום חמישי האחרון על האפשרות שארכיטקט התוכנה הראשי של מיקרוסופט, הוד ביליותו בכבודו ובעצמו, עומד לפתוח בלוג משל עצמו "ממש בזמן הקרוב".

על פי הדיווח, ה"ביל בלוג" לא יעסוק רק בענייני עסקים ויכיל גם פרטים מחייו האישיים של הגייטס (משהו כמו קמתי, התלבשתי, השתלטתי על עוד חברה). עדיין לא ברור אם גייטס יכתוב בבלוג בעצמו, או שצוות הכותבים שהוא מחזיק כדי לעזור לו בנאומים חשובים, יקח חלק גם בתפעול הבלוג.
 
 
דובר מיקרוסופט, מארק מורי, סירב לאשר את הסיפור, אבל אמר ש"ביל ישמח לנהל בלוג משלו בעתיד הקרוב, אם הזמן יאפשר זאת", מורי ציין גם כי גייטס דיבר על בלוגים בכינוס מנהלים שהיה ברדמונד בחודש שעבר. "אם, לדוגמה, אני כותב מעין דו"ח מסע ומעלה לרשת בצורת בלוג, כל עובדי מיקרוסופט, או אפילו אנשים מבחוץ, שיהיו מעוניינים בכך יוכלו להסתכל בו", אמר גייטס בכנס.

אם אכן יפתח ביל בלוג, זו לא תהיה הפעם הראשונה שהוא "ייצא אל העם". בתחילת שנות התשעים כתב גייטס טור קבוע בניוזלטר ועד היום הוא כותב טורי פרשנות מדי פעם. בנוסף מחזיק גייטס אתר שבו הוא מעלה נאומים ופונה מדי פעם אל לקוחות מיקרוסופט בניוזלטר מיוחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by