ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכסף של אמאזון זה לא משחק ילדים 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברות הענק אמאזון ו-Toys R Us שהיו פעם החברות הכי טובות מתקוטטות עכשיו בבתי המשפט ומגישות תביעות ענק הדדיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קמעונאית האינטרנט אמאזון הגישה תביעת ענק כנגד חברת הצעצועים Toys R Us, בה היא מבקשת לבטל את מיזם ההפצה המשותפת של שתי החברות. כמו כן תובעת אמאזון פיצויי נזיקין על סך 750 מיליוני דולרים. דווח של אתר הרג'יסטר.

התביעה שהגישה אמאזון היא למעשה תביעת-נגד לתביעה שהגישה ענקית הצעצועים לביהמ"ש בניו ג'רזי בחודש שעבר, בה היא האשימה את אמאזון בהפרה של זכויות ההפצה האקסלוסיביות של צעצועים, משחקים ודברי תינוקות אשר נמכרו באתר של אמאזון.

קמעונאית הצעצועים שילמה לאמאזון 200 מיליון דולר מאז שנת 2000 עבור זכויות ייחודיות להפצת צעצועים ומוצרים לתינוקות באתר. בעקבות החוזה עם אמאזון, הפסיקה מפיצת הצעצועים למכור סחורה באמצעות אתר האינטרנט שלה עצמה. חוזה שיתוף הפעולה בין שתי החברות עלה למפיצת הצעצועים 50 מיליון דולר כל שנה ותוקפו הוא עד שנת 2010.
 
 
בתביעה שהגישה Toys R Us, האשימה החברה את אמאזון כי היא לא עמדה בתנאי החוזה כאשר נתנה לספקים אחרים למכור מוצרים זהים למוצרים אותם היא עצמה מכרה באתר.

בתביעת הנגד שהגישה אמאזון בסוף השבוע, טוענת החברה כי חברת הצעצועים "נכשלה כשלון חרוץ לבחור את הצעצועים ומוצרי התינוקות המובילים ולא הצליחה לשמור מלאי של המוצרים", כך מדווח עיתון הסיאטל טיימס.

"במהלך שיא עונת המכירות בחגים בשנה שעברה, Toys R Us הייתה עם מחסנים ריקים ליותר מעשרים אחוזים של המוצרים היותר פופולריים שלה... אך ורק על ידי מתן אפשרות לספקים אחרים למכור את אותם המוצרים – ורק בכך שעשינו זאת במהירות, לפני עונת המכירות הבאה – יכולה אמאזון להתחיל לכפר על מחדליה של Toys R Us לספק מגוון ראוי ולשמור מלאי של המוצרים היותר פופולריים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by