ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יה, גונתר, יה 
 
 מייד אין ג`רמני! (אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה)   
 
מערכת חיים ברשת

"מיליוני עמודי הפורנו ברשת, שרק הולכים ומתרבים בקצב רצחני, עלולים לגרום לבעיות מהימנות ופריון חמורות בקרב עובדים ברחבי העולם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הציטוט לעיל נלקח מתוך דבריו של סגן-נשיא חברת Secure Computing בריאיון שנתן לרג'יסטר לרגל פרסום תוצאותיו של מחקר חדש (!) שערכה החברה בסוגיית תפוצתם והתפלגותם של דפי רשת המכילים פורנו, על פי 100 הדומיינים (לפי מדינות, חוץ מארה"ב) המובילים בעולם.

לפי תוצאות המחקר, גרמניה, היא ולא אחרת, היא המדינה המובילה באירוח דפי פורנו, מעל ל-10 מיליון מספרם, כאשר בריטניה ואוסטרליה הן סגניותיה במקומות השני והשלישי בהתאמה.
 
 
אבל הנתון שבאמת מפתיע, הוא הימצאותם של שני איים שכנים קטנטנים (השוכנים בדרום אוקיינוס השקט) בעשירייה הפותחת, ניו וטונגה שמם. ניו אפילו ממוקמת במקום הרביעי ברשימה עם 3 מיליון דפים.

כמובן שהיבשת המובילה במצעד החרמנות האינטרנטי היא אירופה. אין דומיין אירופאי אחד לרפואה שלא מכיל דפי פורנו, כשאפילו נסיכות ליכטנשטיין הפצפונת מארחת קרוב ל-28 אלף דפים.

לעומתן של המדינות שטופות הזימה לעיל, המזרח התיכון כמעט נקי מפורנו, פרט למדינה אחת – כן, ניחשתם נכון, ישראל, עם קרוב ל-80 אלף דפי פורנו עבריים, והיד עוד נטויה (לא רק על העכבר). טונגה, מאחורייך!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by