ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביבי עדיין ראש ממשלה 

ביבי עדיין ראש ממשלה

 
 
אורי  ברייטמן

וברק עדיין לא נבחר לתפקיד. איציק מרדכי עדיין מועמד לראשות הממשלה. ליכוד ארה"ב למכירה. ליברמן עדיין מסתובב בכנסי בחירות. כך נראים אתרי המפלגות במדינת ישראל, חודשיים אחרי הבחירות. הזנחה פוליטית.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קשה להאמין: באינטרנט הישראלי - בנימין נתניהו עדיין מכהן כראש הממשלה. כך טוען הליכוד. וישראל אחת מסכימה. גם איציק מרדכי עדיין ממשיך לרוץ. מישהו מבוני אתרי המפלגות שמע על מהפך העשרים ואחת במאי ? כנראה שלא.

כל מי שייכנס לאתר הרשמי של מפלגת הליכוד, יגלה את נתניהו כראש הממשלה שלנו. הנגבי הוא עדיין שר המשפטים. זוכרים את סיסמת הבחירות "מנהיג חזק לעתיד ישראל"? באתר היא עדיין "מנהיג חזק לעם חזק".
 
נתניהו שומר על מעמדו באינטרנט (מתוך אתר הליכוד)
 נתניהו שומר על מעמדו באינטרנט (מתוך אתר הליכוד)   
אתר הליכוד, כמו רבים מאתרי המפלגות, עדיין מפציר מהגולש/בוחר הישראלי להצטרף למערכת הבחירות. אולי הם מתכוונים לבחירות של אלפיים ושלוש? בינתיים, טוען האתר, כל חברי הליכוד הם עדיין שרים בממשלה. נו, טוב.

 

מדור הלינקים של הליכוד

הליכוד. מוכרים בלבד (מתוך האתר)
 הליכוד. מוכרים בלבד (מתוך האתר)   
אין עדות מביכה יותר למצבו של הליכוד מאשר עמוד זה. אם תחפשו את הליכוד בארצות הברית - תגיעו למודעה מביכה: "הכתובת www.likud.org - למכירה!" (באנגלית). מישהו מעוניין? למטה כתוב: "Under Construction". האם הם מתכוונים לשיקום הליכוד?

 
 
ברק (מתוך אתר ישראל אחת)
 ברק (מתוך אתר ישראל אחת)   
אם תלחצו על "תומכי הליכוד בארה"ב" - תגיעו למסך ריק. אם תלחצו על "שלום אמת" - תגיעו שוב לעמוד ריק. אם תלחצו על "בחירות 99" - יפרוץ פרצופו המחייך של אהוד ברק אל צג המחשב שלכם עם הכותרת - "מהפך 99 - ברק ניצח, נתניהו פרש". אם תגלשו - תגלו שאין זו אגדה.

אבל לא רק הליכוד הפך את האתר הרשמי שלו למצבה וירטואלית חיה.
 

ישראל אחת

 
מפלגת ישראל אחת עדיין חושבת שאהוד ברק הוא מועמד מצוין לראשות הממשלה. במדור "מה חדש?" - ברק עדיין לא נבחר. יש שם כתבות כמו: "אהוד ברק קורא לתומכי הליכוד להצטרף אליו" או "מכתב גלוי לאיציק מרדכי - עת להתעקש ועת לוותר".
עת לעדכן את האתר.

לפעמים, ההומור של מפלגת ישראל אחת חוזר אליה ישר לפרצוף: במדור "נתניהו - השקר היומי" מתקבלת הודעה באנגלית: "היישום משתמש בטיעונים מסוג שגוי, או בטווח בלתי-מקובל, או נמצאים בקונפליקט זה עם זה". מדובר בהודעת שגיאה סטנדרטית של מחשב ברשת, אבל נראה כאילו אפילו המחשב מבין ש"נתניהו - השקר היומי" כבר עבר זמנו.
 
ברק הבטיח באינטרנט. דליה איציק (רויטרס)
 ברק הבטיח באינטרנט. דליה איציק (רויטרס)   
עמותת ברק כמובן מציעה לנו להתנדב: "מערכת הבחירות לפניה אנו עומדים תהיה מערכה קשה וגורלית", מבטיחים לנו. כאילו שברק לא זכה בניצחון סוחף של עשרה אחוזים. מעניין לאן ילכו התרומות שימלאו אנשים שעדיין לא יודעים שברק נבחר.

הבטחות צריך לקיים

ברק בוודאי לא ישמח לראות את הבטחותיו מתקופת הבחירות מתנוססות מולו כמו כתם על החליפה: במדור "מעמד האישה" תוכלו לקרוא את הטקסט העצוב הבא:

"ציבור הנשים הוא ציבור חזק ומשכיל ועליו להשתלב בצמרת העשייה החברתית, הכלכלית והפוליטית.צעד ראשון בכיוון הזה היה אישור ועדת המפלגה את תכנית ברק להבטחת ייצוג לנשים בעשרים וחמישה אחוזים בכנסת הבאה ועד ארבעים אחוזים בשנת 2010". תגידו את זה לדליה איציק.

 
אותה המחלה גם בהתייחסות ל"זכויות מיעוטים" באתר ישראל אחת: "נפעל לשלב בני מיעוטים בשירות הציבורי, בכל הרמות, גם הגבוהות ביותר" - מלבד הכנסת, כמובן.

חייבים לתת קרדיט למפלגת העבודה - שם קלטו שברק כבר מכהן בתפקיד הרם. אבל באתר המפלגה לא ממש כתוב מי נכנס לכנסת ומיהם חברי הממשלה. גם כאן מציעים לנו שוב ושוב לעזור ולסייע במערכת הבחירות המתקרבת.
 

רק (ברשת) מרדכי יכול לנצח בגדול

עדיין רץ. מרדכי (מתוך אתר מפלגת המרכז)
 עדיין רץ. מרדכי (מתוך אתר מפלגת המרכז)   
את העצב אפשר להרגיש דרך המקלדת. קודם כל, בכניסה לאתר המפלגה אנחנו מתבשרים שמשרדי המפלגה עברו מאיזור הקריה היוקרתי בתל-אביב לאיזור רמת-גן. אבל זה לא חשוב - העיקר שמרדכי עדיין רץ בעוז לראשות הממשלה. רוצים להוריד את הג`ינגל המביך "רק מרדכי יכול לנצח בגדול"? בבקשה - המציאות לא תשפיע עלינו, אנשי המרכז.

גם במפלגת המרכז הקישורים הפכו למכה. רוצים להגיע לאתר האישי של יצחק מרדכי ? תקבלו הודעה: "אתר זה סגור". במדור "אירועים במפלגה" יש אירוע אחד בלבד - "כנס הנכים הגדול במדינה". כל מילה מיותרת.

רוצים לדעת מה יחסי הכוחות ברביעיית מנהיגי מפלגת המרכז? הציצו בגלריית התמונות - למרדכי ולשחק, שני אנשי המרכז היחידים שקיבלו ג`ובים בממשלה, יש אלבום מלא של תמונות. למרידור ומילוא - כלום.
 

ישראל ביתנו - כרגע לא בבית

מאמין באינטרנט. ליברמן (מתוך אתר ישראל ביתנו)
 מאמין באינטרנט. ליברמן (מתוך אתר ישראל ביתנו)   
אביגדור ליברמן מודיע לגולשי אתר ישראל ביתנו בחגיגיות: "אתר אינטרנט הוא לא רק ערוץ הסברה נוסף, לא קישוט ולא צו אופנה".

הוא כנראה מתכוון שאתר אינטרנט הוא מסלקה ממוחשבת. רק כך אפשר להסביר את העובדה שבמדור "מה חדש?" מופיע עידכון לוהט: "בחמישה עשר במאי יש כנס באשדוד". מעניין. האם מישהו באשדוד רוצה עדיין לבדוק את זה?
 
בישראל ביתנו עדיין לא סיימו את לימוד העברית באולפן. מה דעתכם על מדור "סטטיבטיקה"? או על ההקדמה לפורום שבאתר: "כאן המקום לדבר על נושאים שונים, להתווקח ולפטפט. כנסו לשיחה נעימה!".

ליברמן מצהיר באתר המפלגה שלו: "ישראל זקוקה להתחדשות בתחומים רבים". אדוני היקר, גם אתר אינטרנט זקוק להתחדשות.
 

רוזנבלום מתכוונת לעבוד

בפעם הבאה, פנינה, בפעם הבאה (מתוך אתר הבחירות שלה)
 בפעם הבאה, פנינה, בפעם הבאה (מתוך אתר הבחירות שלה)   
רק רגע! שכחתם את פנינה רוזנבלום! קשה שלא להתרגש מנאומה הפותח את אתר הבחירות העתיק שלה: "כל חיי עבדתי קשה. אינני פוחדת מעבודה קשה, וכך אני מתכוונת לעבוד גם בכנסת, לא להתבטל!". יופי, פנינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by