ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סימולטור למבצעי חיסול 
 
 הצטרף למענים יא בנזונה   
 
מערכת חיים ברשת

צבא ארה"ב פתח סטודיו למשחקי מחשב שטורח בימים אלה על החלק השני של משחק הגיוס המצליח America's Army

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם אהבתם את מבצע החיסול של בניו של סדאם, אם המלחמה באפגניסטן עשתה לכם את זה ועינוי אסירים נראה לכם כאחל'ה של דבר, עכשיו גם אתם יכולים להצטרף (ווירטואלית) לכוחות המזוינים של צבא ארה"ב, שהכריזו כי הם עובדים בימים אלה על משחק מחשב חדש.

צבא ארה"ב הוציא ביולי 2002 את כותר המשחקים America's Army כפרסומת לגיוס חיילים חדשים. למרות שאין נתונים המצביעים מה הייתה הצלחתו של המשחק בגיוס חיילים, ככל שמדובר בתחום המשחקים, ברור כי מדובר בהצלחה לא מבוטלת: למעלה מ-3.4 מיליון גיימרים הורידו מהרשת את המשחק החינמי.
 
 
אתר wired פרסם השבוע כי משרד יישומי המחשב הממשלתיים של צבא ארה"ב פתח סטודיו לעיצוב תוכנה, בו מועסקים חמישה עשר יוצרי משחקים מנוסים, מומחי סימולטורים ומומחים צבאיים, שהתכנסו על מנת לפתח את משחק ההמשך לחלק הראשון שנחשב להצלחה מסחררת.

המשחק החדש יתהדר בשם America's Army: Overmatch, והוא אמור להיות משוחרר לרשת בחודש מרץ 2005. עדיין לא ברור מה עומד להיות הכיוון הכללי של המשחק, אך בהתאם למיומנויות החדשות הנדרשות מחיילי ארה"ב, יש לקוות כי הוא יכלול אימונים מתקדמים שיסבירו למתגייסים הצעירים כיצד יש לשסות כלבים בעצירים כפותים, כיצד להתעלל מינית ולהשפיל אסירים והכי חשוב, כיצד להתחמק מעיתונאים חטטנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by