ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
riaa בדרך לעוד 482 לקוחות 
 
 
מערכת חיים ברשת

תעשיית המוזיקה האמריקאית מוכיחה פעם נוספת שלאט לאט היא תגיע לכ-ו-ל-ם – הגישה 482 תביעות נוספות כנגד מחליפי קבצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חודש שלם שבו ישבו עורכי הדין שלו בשקט, חוזר ארגון תעשיית ההקלטות האמריקאית (או כפי שהחבר'ה קוראים לו: RIAA) לתבוע מחליפי קבצים שעלו לו על הכוונת. והפעם הגיש הארגון תביעות כנגד 482 גולשים חסרי מזל.

אמש (שלישי) שיחררה תעשיית ההקלטות גל נוסף של תביעות כנגד 482 אנשים המואשמים בהפרת זכויות יוצרים, בכך שהחליפו קבצי מוזיקה באמצעות רשתות שיתוף הקבצים (P2P), כך מדווח אתר הטכנולוגיה Wired.
 
 
בסיבוב הנוכחי הגישו אנשי הצוות המשפטי של הארגון כנגד 482 אזרחים אמריקאים הממוקמים בסנט-לואיס, דנבר, וושינגטון די.סי. וניו-ג'רזי. הנתבעים החדשים מצטרפים אחר כבוד לקבוצה גדולה ומפוארת של 3,429 אנשים שזכו לכבוד המפוקפק ונתבעו ע"י RIAA, מאז התחלת הקמפיין המשפטי בספטמבר שעבר.

כמו בפעם שעברה, גם הפעם לא ידועה זהותם של הנתבעים. חברות המוזיקה הגישה את התביעה אך ורק על פי כתובות המחשב שלהם (IP). חברות המוזיקה חייבות עתה לקבל היתר משופט לפני שהן יכולות להוציא צו זימון כנגד ספקיות האינטרנט של הנתבעים.

עד כה, למרות כל האיומים של RIAA, אף מקרה לא הגיע לבית המשפט, וזאת לאחר שמאות מבין הנתבעים החליטו פשוט להגיע לפשרה עם RIAA ולסגור את התיק תמורת תשלום של 3,000 דולר כל אחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by