ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הדיסק שינצח את הרינגטון 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברות התקליטים משיקות סוג חדש של CD, שירכב על ההצלחה של הרינגטון ובדרך יזרים דם חדש לתעשיית הסינגלים הגוועת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוק הסינגלים, מה שפעם היה הלחם והחמאה של ההתרחשות המוזיקלית, כבר כמעט ולא קיים יותר. אבל פעם, בטח תתקשו להאמין, אנשים היו משלמים בשביל טראק וחצי, וזה מה שהיה משמן את גלגלי מצעדי הפזמונים.

חברות התקליטים נוטות להתבאס כששוק שלם הולך ונעלם, ועל כן פצחו הגדולות שבהן במיזם שנועד להזרים דם חדש לתעשיית הסינגלים הגוועת. לפי רויטרס, מדובר בסוג חדש של דיסק – "pocket CD" שמו, או להלן "דיסק, אבל בקטנה" – שהולך לרכוב על הצלחת הרינגטונים, שעברו זה מכבר את נתוני מכירות הסינגלים.
 
 
גודלו של ה"דיסק, אבל בקטנה" הוא פחות מחצי CD רגיל, וניתן להשמיע עליו קבצי מוזיקה ורינגטונים למיניהם. האולפנים שידם במעל הם אולפני יוניברסל, סוני, BMG ו-EMI, שהציגו את הטכנולוגיה כבר בקיץ שעבר בגרמניה. או אז נמכרו מהדורות מוגבלות של המוצר, וזאת רק כדי לבדוק איך מגיבים אליו הצרכנים.

כעת זוממים באולפני יוניברסל להיכנס חזק בשוק הבריטי. דובר החברה אמר לרויטרס כי משלוח ראשון של 1,000 חתיכות יגיע לאדמת הממלכה המאוחדת בחודש הבא, ובכללן יצירות של 16 מאמני החברה, בהם 50 סנט. לדבריו, המחיר טרם נקבע, ובכל מקרה "זהו בבירור שלב הבדיקה כיצד מגיב לכך השוק".

את ה"דיסק, אבל בקטנה" ניתן יהיה לנגן במחשב האישי, שבאמצעותו יתאפשר גם להוריד את הרינגטונים למכשיר הטלפון הסלולרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by