ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
הייטק וטכנולוגיה 
ביטים: הפיתוח המסקרן של אלביט, מי מדפסת ה-3D הטובה בעולם, ומי תשקיע 240 מיליון דולר בחקר A.I? 

ביטים: הפיתוח המסקרן של אלביט, מי מדפסת ה-3D הטובה בעולם, ומי תשקיע 240 מיליון דולר בחקר A.I?

 
הייטק וטכנולוגיה |
 

כל מה שזז השבוע: פיתוחים צבאיים מסקרנים, חברת הרחפנים הישראלית שגייסה 32.5 מיליון דולר וגם - מי מאפשרת תשלום בביטקויין, ואיזה מדפסת 3D נבחרה כטובה בעולם לשנת 2017?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

IBM בשת"פ עם MIT: 240 מיליון דולר יושקעו בהקמת מעבדת ווטסון לחקר הבינה המלאכותית


IBM מדווחת כי תשקיע 240 מיליון דולר בעשר שנים, בהקמה ובהפעלה של מעבדת בינה מלאכותית, בשיתוף עם MIT. המעבדה תבצע מחקר בסיסי בתחום הבינה המלאכותית (AI), בניסיון להתניע פריצות דרך מדעיות שיאפשרו לממש את הפוטנציאל הגלום בתחום. שיתוף הפעולה נועד לקדם את סביבת החומרה, התוכנה וכן אלגוריתמים של בינה מלאכותית הקשורים ללמידה עמוקה, להגדיל את השפעת הבינה המלאכותית על תעשיות כגון שירותי בריאות ואבטחת סייבר, ולחקור את ההשלכות הכלכליות והאתיות של בינה מלאכותית על החברה האנושית.


המעבדה החדשה עתידה להיות אחד משיתופי הפעולה הארוכים מסוגם בתעשייה בין חברה עסקית ובין אוניברסיטה. היא תגייס את מומחיותם של יותר מ-100 מדענים, פרופסורים וסטודנטים בתחומי הבינה המלאכותית, שיבצעו מחקרים משותפים עם מומחי מעבדת המחקר של IBM בקיימברידג', מסצ'וסטס, ובשיתוף עם מטות הפעילות של IBM ליישומי ווטסון בתחום הבריאות ובתחום האבטחה השונים- במרחק קצר מהקמפוס של MIT.

 

לדברי ד"ר איה סופר, דירקטורית מחשוב קוגניטיבי ב IBM - העולמית: "לצד הצמיחה וההתפתחות האדירים של הבינה המלאכותית בעשור האחרון, נדרשים חידושים נוספים בכדי להמשיך ולשפר את חיינו והעבודה אותה אנו מבצעים. אני מאמינה כי למעבדת המחקר בחיפה יהיה חלק במהלך, באמצעות שיתופי פעולה בתחומי המחקר השונים ושילוב חוקרים מטעמנו בצוותי החשיבה". עוד מוסיפה סופר כי: "לאורך השנים צברנו ניסיון רב בעבודה עם אוניברסיטאות ונשמח לרתום ניסיון זה לטובת המעבדה החדשה. היכולות הטכניות הרחבות והעמוקות וכוח האדם המיומן הזמינים ב- MIT ו- IBM הם ללא תחרות ואין ספק כי שיתוף הפעולה יקדם את תחום ה- AI בצורה משמעותית".


IBM ו- MIT מתכננות לפרסם קול קורא להצעות מחקר משותפות למדעני IBM ולחוקרי MIT, שיאפשרו להרחיב את גבולות המדע והטכנולוגיה של בינה מלאכותית בשורת תחומים:

 

אלביט מערכות מציגה מערכת איכון מדויקת לכוחות רגליים באזורים ללא קליטת GPS וזוכה בחוזה להספקת מערכת מכ"מ "משלים" לרשות המכס וההגירה האמריקנית

 

אלביט מערכות בע"מ הודיעה היום(ג') כי החברה הבת שלה בארצות הברית, Elbit Systems of America ("אלביט מערכות אמריקה"), קיבלה חוזה מרשות המכס וההגירה האמריקנית לספק מערכת מכ"מ ומגדל המעניקה יכולת מלאה לגילוי עצמים באוויר באזורים מרובי רעשים. החוזה, שהנו בהיקף שאינו מהותי לאלביט מערכות, יבוצע בטקסס.

"לרשות המכס וההגירה האמריקנית תהיה בקרוב יכולת חשובה נוספת אשר תסייע לה לאבטח את הגבול הדרום-מערבי של ארה"ב", אמר רענן הורוביץ, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמריקה. "החוזה הזה מאפשר לנו לתמוך באופן ישיר בפעילות האווירית וימית של רשות המכס וההגירה האמריקנית ולהרחיב את הפתרונות שאלביט מערכות אמריקה מציעה בתחום הגנת הגבולות למרחב האווירי".

 

 
בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט
 בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט   צילום: אסף שילה 
 

בנוסף הציגה החברה פיתוח חדש שלה, מערכת בשם SmarTrack המאפשרת לכוחות לשמור על איכון מיקום לוחמים באופן רציף ומדויק גם באזורים ללא קליטת GPS. המערכת תאפשר לכוחות רגליים, כוחות מיוחדים, וצוותי חירום לאכן ולנטר באופן אמין עד 100 איש ברשת אחת.

 

בחברה מסבירים כי בפעילות מבצעית בשטחים בנויים או במתווים תת קרקעיים שבהם הכוחות פרוסים במרחב תלת ממדי, קשר העין מוגבל וישנן מחיצות פיסיות, הכוחות נאלצים להתמודד עם פגיעה באפקטיביות השליטה והבקרה (שו"ב) וההתמצאות הסביבתית. היעדר קליטה של מערכות GPS ושיבושי תקשורת מעצימים את הקושי ומגדילים באופן משמעותי את הסיכונים לחוסר תיאום בין כוחות, לאש דו צדדית ולהיעדרות לוחם.

 

 
SmarTrack
 SmarTrack   צילום: אלביט מערכות 
 
 

באמצעות פטנט טכנולוגי מתחום טיווח תדרי רדיו (RF Ranging), מערכת SmarTrack מספקת למפקדי כוחות הפועלים באזורים בהם אין קליטת GPS או כשהקליטה נחסמת באמצעים אלקטרוניים, את היכולת לבצע איכון תלת ממדי של הלוחמים בכוח ולשתף מידע זה באמצעות מערכות השו"ב. יכולות אלו מאפשרות רציפות שליטה בכלל מתארי הלחימה. בשל משקלה הנמוך וצריכת האנרגיה המזערית, מערכת SamrTrack הנה תוספת טבעית לחליפת החיל הדיגיטלי של אלביט מערכות (DOMINATORTM) המשפרת את האפקטיביות המבצעית של הכוחות הרגליים.

 

חברת הסטארט-אפ הישראלית Noviopus השיקה תוכנה מתוחכמת למיון, סינון וגיוס עובדים במודל תשלום לפי שימוש


חברת הסטארט-אפ הישראלית Noviopus משיקה בימים אלה פלטפורמה אינטרנטית חדשנית, המהווה את הדור הבא להתאמה מדוייקת בין מעסיקים ומחפשי עבודה. מדובר בטכנולוגיה חכמה, המשלבת ניתוח מידע (Big Data) ממקורות מידע רבים ויישומי בינה מלאכותית, והיא מיועדת לחברות השמה ולחברות גדולות המעוניינות לגייס עובדים לשורותיהן.

 

בחברה יודעים לספר שייחודה בהתאמתה לחברות SMB עם 30 עובדים ומעלה, בעיקר עקב עלויות תפעול נמוכות. מערכת ה- (ATS (Applicant Tracking System של Noviopus מנהלת את התהליך מתחילתו ועד סופו באופן אוטומטי, החל מיצירה ופרסום של מודעת דרושים בלוחות הדרושים, קליטת מועמדים למערכת באופן אוטומטי מלוחות הדרושים, דרך עיבוד הנתונים וניתוחם באופן מעמיק ואיכותי, סינון, דירוג לפי רמת ההתאמה של המועמדים וזימון מועמדים לריאיון וכל זאת בשיתוף, עדכון התקדמות בהליך וניהול משימות אוטומטי של כל הגורמים הרלוונטיים בארגון או מחוצה לו. המערכת לא מצריכה התקנה או הטמעה והגישה אליה היא דרך האינטרנט.

 

 
גלעד פדרמן, מנכ"ל Noviopus
 גלעד פדרמן, מנכ"ל Noviopus   צילום: יח"צ 
 

כך מסביר גלעד פדרמן, מנכ"ל Noviopus: "מדובר במערכת גיוס עובדים חכמה, הקלה ביותר לשימוש בעולם, ללא התחייבות והגבלה בכמות העובדים. מטרת המערכת היא לחזק את הקשר בין הארגון למחפשי העבודה. הרעיון לפיתוח התוכנה הגיע לאחר שנים רבות בהן שימשתי כסמנכ"ל בחברת השמה גדולה והרגשתי על בשרי את הקושי באיתור מועמדים מתאימים למשרות השונות. בפועל, רוב קורות החיים המגיעים לחברה אינם רלוונטיים. זמן רב מתבזבז על התהליך ובסופו לא תמיד מצליחים לאתר את המועמדים המתאימים ביותר. במקרים רבים, עקב העומס הרב והכמויות העצומות של קורות החיים המגיעים לארגון, על חלקם לא מצליחים לעבור, כך שיתכן מאוד שהארגון מפספס מועמדים ראויים ומוצלחים. בעזרת Noviopus, הכל קורה בפשטות ובאופן אוטומטי מממשק המערכת, כך שאף מועמד לא הולך לאיבוד. המגייסים מקבלים  תמונת מצב טובה מאוד, המאפשרת להם לקבל החלטות מדוייקות בנוגע למועמדים המתאימים ביותר. כל מי שגייס פעם עובדים, מבין שזהו הבדל משמעותי לעומת המצב הקיים".

 

 


 

מפתחת הרחפנים הישראלית Airobotics מגייסת 32.5 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי


חברת Airobotics הכריזה על השלמת סבב גיוס שלישי של 32.5 מיליון דולר. החברה ממצבת עצמה כמובילה עולמית בתעשיית הרחפנים האוטומטיים המתמחה בתחומי אבטחה ואבטחת מתקנים כגון: מכרות, בתי זיקוק, נמלי ים, מתקני גז, נפט ועוד.

 

סבב הגיוס הנוכחי הובל על ידי קרן BlueRun Ventures China ,Microsoft Ventures ,OurCrowd.com ומשקיע אסטרטגי נוסף. Airobotics קיבלה מימון גם ממשקיעים קיימים: CRV ,BRV, נועם ברדין (מנכ״ל waze), ריצ׳רד וולדריג׳ (מנהל התפעול הראשי בדימוס של Facebook ומנהל התפעול הראשי בדימוס של Google ATAP) ודייויד רו (מייסדה השותף ויו״ר בדימוס של Silver Lake Partner).

 

 

Airobotics פיתחה פלטפורמת רחפנים אוטומטית לחלוטין המספקת פתרון מקיף וראשון מסוגו לאיסוף נתונים מן האוויר. הפלטפורמה מפחיתה את הסיכונים והעלויות הנלוות לפעילות רחפנים ומייעלת אותם. עם השלמת סבב הגיוס הנוכחי, Airobotics מכריזה על חטיבה חדשה להגנה ובטחון המולדת, וכן מכריזה על יוזמה חדשה, ״הערים הבטוחות של Airobotics״ - שימוש ברחפנים אוטומטיים לחלוטין שיתנו מענה מיידי למקרי חירום והצלה בערים.

 

 

 


 

קדחת הביטקויין 1: מתחם חללי העבודה AYEKA יהיה הראשון בישראל שיאפשר תשלום בביטקוין

 

מתחם חללי עבודה AYEKA שפתח לפני כחמישה חודשים את שעריו לקהילת הטק, העסקים ועצמאיים, יהיה הראשון בארץ שיאפשר לחברות לשלם במטבע המקוון ביטקוין עבור שירותיו. החל מה-1 בנובמבר יוכלו חברות סטארט אפ ועצמאים המשתמשים בשירותי המתחם, המציע שירותי פרימיום בהם סטודיו להפקות וידאו, חדר כושר, בריכה ועוד, לשלם את דמי החברות במקום באמצעות המטבע המקוון ביטקוין.

 

 
אייכה: 2000 מ"ר של משרדים מעוצבים
 אייכה: 2000 מ"ר של משרדים מעוצבים   צילום: יח"צ 
 

אז איך זה יעבוד? בתחילתו של כל חודש יעביר החבר תשלום בביטקוין השווה לערך שכ"ד, הווה אומר מסלול החברות החודשית שלו, שויי הביטקויין יקבע ביום העברת התשלום בדיוק כמו מטבעות אחרים.

 

מהחברה נמסר: Ayeka נרגשת לבשר על תכניתה לקבל ביטקוין כאמצעי תשלום עבור חברות במתחם החל מחודש נובמבר השנה, אנחנו מאמינים בכלכלה החדשה שמעצבת את עולמנו וחשוב לנו להציע לחברי AYEKA את מירב הנוחות והנגישות שיכולה לאפשר הטכנולוגיה".

 

מתחם AYEKA בבעלות היזמית שרון חן נפתח בחודש פברואר 2017 עוצב על ידי האדריכל מיכי סתר ומשתרע על שטח של כ - 2000 מ"ר וכולל עמדות עבודה, חדרי ישיבות מאובזרים, פאטיו, אולפן צילום וטלוויזיה, חדר הקרנה, בריכת שחיה, חדר כושר ומלתחות, חניון לאופניים.

 


 

אולטימייקר היא המדפסת הטובה ביותר לשנת 2017

 

מדפסת אולטימייקר (Ultimaker) ההולנדית הוכרזה ע״י מגזין ההדפסה בתלת מימד הפופולארי ביותר בעולם - All3DP, כמדפסת התלת מימד השולחנית הטובה ביותר לשנת 2017 ו״חוד החנית״ של טכנולוגית ההדפסה בתלת מימד. הבחירה ב- Ultimaker התבצעה ע״י המגזין לאחר בחינה מדוקדקת של 18 מותגי מדפסות תלת מימד מהמובילים בעולם בכל הקטגוריות (בייתי, מסחרי וקטגוריית ביניים) ועל פי פרמטרים רבים ומגוונים כמו למשל קלות שימוש, אספקת עדכוני תוכנה וחומרה, שירותי תמיכה וחידושי גרסאות שוטפים, נוחות עבודה וכמובן מחיר.

 

דגם Ultimaker 3 הזוכה, אשר הוגדר ע״י מגזין All3DP כ״ספינת הדגל״ של החברה מאופיין, כמו הדגמים האחרים במשפחת Ultimaker, ברמה מקצועית, דייקנות ביצוע ואמינות גבוהה, במבנה גוף שולחני ופונקציונאלי, בקו עיצוב נקי וברמת קלות תפעול ונגישות מהמתקדמות בשוק. למעשה מכלול הפיתוחים החדש של Ultimaker 3 הוא שזיכה אותה בניקוד הגבוה ביותר אצל עורכי מגזין All3DP. בין הפיתוחים הבולטים בדגם החדש: ראש הדפסה כפול וקל לתפעול בדיוק כמו מדפסת רגילה, מנגנון זיהוי חומרים חכם מכייל את המדפסת ומאפשר לכל אחד (ללא קשר למידת מיומנותו בהדפסת תלת מימד) לייצר מודל מושלם וחלק באופן עקבי, חיישנים לביצוע כיול ואיזון משטח העבודה המאפשרים ביצועים מדויקים ויכולת ניהול העבודה מרחוק באמצעות אפליקציית Ultimaker המחוברת לתוכנת הקוד פתוח CURA, שגם היא של Ultimakr.

 

 

 

לדברי עורכי המגזין: ״ Ultimaker3 הוא ללא ספק מדפסת התלת מימד הטובה ביותר עבור סביבת העבודה שלך, אם בסטודיו, או במשרד. עם עיצוב איכותי, פעולה נקייה ושקטה ותמיכת לקוחות מעולה, מדובר ברולס רויס של הדפסה בתלת מימד״.

 

״מכלול האפיונים והשדרוגים של דגמי Ultimaker 3 מאפשר לבצע את עבודת ההדפסה בתלת מימד בצורה אופטימאלית, קצרה, פשוטה ולא פחות חשוב- מקצועית בכל הדפסה״ אומר רז דרבי, מנכ״ל ״מפעיל״, הנציגה הבלעדית של Ultimaker בישראל. ״ Ultimaker 3 יוצרת מערכת אקו- סיסטם מלאה המשלבת חומרה, תוכנה, חומרי גלם והגדרות עבודה, המבטיחה זרימת עבודה יעילה ותוצאות הדפסה מדויקות ואמינות גם בשימוש מרובה משתמשים ממקומות שונים ברחבי הארגון״ אומר דרבי. חברת מפעיל הינה ייבואנית מובילה של טכנולוגיות מתקדמות לעסקים בעלת מומחיות בתחום ההדפסה בתלת מימד למגזרי התעשייה, העיצוב והחינוך. חברת מפעיל מייצגת בישראל את המותגים המובילים בעולם המדפסות בתלת מימד הן השולחניות המקצועיות והן המקצועיות התעשייתיות: 3D Systems ו- DWS.קדחת הביטקויין 2: גם ב-iCount מתחילים לעבוד עם ביטקויין?

 

האם בקרוב נקבל גם משכורת במטבע הוירטואלי? חברת iCount המתמחה בניהול עסקים בענן מכריזה על צעד יוצא דופן. "החלטנו שאנחנו עצמנו כחברה שנותנת שירותים, מכבדים ביטקוין. זה צעד ענק בעיניי", מסביר מנכ"ל החברה מני מילשטיין ומוסיף "במקביל אנחנו כבר עובדים על פיתוח שיאפשר ללקוחות שלנו לגבות ביטקוין מלקוחות שלהם, ישירות כאמצעי תשלום בעמודי הסליקה במערכת iCount".


iCount נותנת שירותים למעל ל-20 אלף עסקים קטנים ובינוניים, חברות ארגונים, מה שאומר כי בקרוב, פלח משמעותי מהשוק העסקי בישראל יקבל גישה מאוד נוחה לגבייה בביטקוין. מילשטיין: "מטבעות וירטואליים הופכים לחלק בלתי נפרד מהנוף העסקי שלנו בין אם אנחנו מבינים בדיוק מה המשמעות שלהם ובין אם לא. אני שומע כל הזמן על יותר ויותר עסקים שמכבדים את המטבעות האלה ועושה רושם שאפילו מטבעות אחרים מתחילים להיות מושפעים מהם".

 

 
מחפשים את שער הביטקויין בממשק של iCount
 מחפשים את שער הביטקויין בממשק של iCount   צילום: יח"צ 
 

"ההחלטה לפתוח את האפשרות לשלם בביטקוין לא הייתה פשוטה. יש סיכוי שגישה זו תתקל בחסמים מצד הצרכנים, שכן לרבים עדיין יש חסם פסיכולוגי ועדיין לא נסמכים על מטבע ווירטואלי אולם זה רק עניין של זמן עד שהדבר יאומץ על ידי הכלל", מוסיף מילשטיין. "בפועל כיום, כל עסק שמנוי למסלול האקספרס שלנו יוכל לבחור אם הוא רוצה לשלם באשראי או עם ביטקוין. אנחנו אפילו מציעים שלושה חודשים נוספים בחינם לכל מי שקונה מנוי באמצעות ביטקוין". המערכות האוטומטיות לניהול חשבונות החלו לתפוס תאוצה במגזר העסקי כבר לפני מספר שנים. חברת iCount נחשבת לחלוצת התחום. היא נוסדה בשנת 2007, וממוקמת בפתח תקווה. באמצעות המערכת של החברה, כל עסק יכול ליהנות ממקום אחד שבו הוא מנהל גם את הלקוחות, גם את ההכנסות, גם את המלאי, גם עוקב אחרי הוצאות ומבצע עוד מגוון פעולות, וכל זה מבלי שצריך לשלם על אינטגרציות מורכבות ולנהל את המידע בכמה מקומות שונים. לחברה מעל ל-20,000 לקוחות במגוון רחב של ענפים. מעוסק פטור ועד חברות בע"מ, כולל מלכ"רים, שותפויות ואפילו חברות בחו"ל.חברת סייסנס (Sisense) השיקה תכנית תמיכה בסטרטאפים בארץ ובעולם

 

לא מעט סטרטאפים מוקמים בכל שנה. התשוקה של היזמים להשיק מוצר שישפיע על העולם נראית בכל פינה בעולם, גם בישראל. על פי הנתונים העדכניים- בישראל לבדה, מעל ל-1000 סטרטאפים בממוצע קמים בכל שנה, אולם רובם אינם שורדים בשוק התחרותי של ימינו. כחברה טכנולוגית שעוסקת בדאטה, נתונים ואנליטיקה, סייסנס, מכירה בנתון הלא פשוט הזה, ומבקשת באמצעות תכנית חדשה לסייע לסטרטאפים בתחילת דרכם. סייסנס (Sisense) המפתחת ומוכרת תוכנת בינה עסקית (Business Intelligence) השיקה תכנית גלובאלית יוצאת דופן.

במסגרת התכנית, שזכתה לשם Sisense Startup הסטרטאפים מקבלים גישה חופשית וחינמית למוצריה האנליטיקה המתקדמים של Sisense. דה פקטו, החברות המשתתפות בפרויקט, מטמיעות בתוך המוצר או השירות שלהם כלי מדידה ודיווח ואף מקבלות תמיכה מלאה מסייסנס, מה שמעניק להן ערך משמעותי. זאת לצד, מנטוריג אסטרטגי של צוות ייעודי שחברת סייסנס הקצתה לדבר. "המטרה היא לשפר את היצע המוצרים של המשתתפות, את ה-ROI, וכמובן למנף את החברה בכל האספקטים האפשריים", מציין עדי עזריה ממייסדי Sisense, ומי שמוביל את הפרויקט יחד עם פול קרוסו. "כל מי שעוסק בעולם היזמות המודרני, יודע כי הטמעת פיצ'ר ביג דאטה מהסוג הזה, תורם לחברות הקטנות וחוסך להם זמן ומשאבים יקרים". במידה מסוימת, התכנית מחנכת את החברות לעשות שימוש בכלי ביג דאטה ולהטמיע (בחינם) מערכות שעוזרות להם בצמיחה ובמתן שירות טוב יותר לצרכניהם בכל ענף. הפרויקט מיועד לחברות שנמצאות בתחילת דרכן, כאלה שטרם יצאו לסבב גיוס. מתוך הבנה שאלה צריכים את הסיוע המקיף ביותר. כבר היום, משתתפים בפרויקט מעל ל-60 סטרטאפים, כאשר החברה מדווחת שבכל יום מצטרפים סטרטאפים נוספים. רשימה חלקית של המשתתפים: ATP Labs, PureSec, Actionbar, Servicefriend, Undertap, Syndi, Aniwo, Dekapente. "יש לנו ידע שאנחנו רוצים לחלוק, והסטרטאפים משוועים לקבל. מעבר להטמעת מערכות סייסנס, החברה מקיימת וובינרים לטובת הסטרטאפים", מוסיף עזריה.

 

 

 
מוצרי האנליטיקה של סייסנס בשימוש סטארטאפים
 מוצרי האנליטיקה של סייסנס בשימוש סטארטאפים   צילום: יח"צ 
 

יונייטד מציגה:  אלקסה, בקשי מיונייטד לעשות לי צ'ק אין


יונייטד איירליינס מכריזה על שירות חדש: אפשרות לעשות צ׳ק אין ולקבל מידע על טיסה מבלי להזיז אפילו את האצבע. השירות החדש של יונייטד מבוסס על אלקסה של אמזון, והוא מיועד ללקוחות בעלי מכשירים תומכי אלקסה כמו Echo ו-Echo Dot של אמזון . יונייטד היא חברת התעופה האמריקנית הראשונה שמציעה שימוש באלקסה: "בכל יום אנחנו מסייעים לכ-400,000 לקוחות להגיע לפגישות עסקיות, לחבור אל יקיריהם ולצאת להרפתקאות חדשות״, אמר פראווין שארמה, סגן נשיא למוצרים דיגיטליים וניתוח מידע ביונייטד. ״השירות החדש שהשקנו - ביצוע צ׳ק אין וקבלת מידע על טיסות באמצעות אלקסה - ישאיר ללקוחות שלנו יותר זמן להתכונן לפגישה עסקית הבאה, לשחק עם הילדים או לנוח לפני הטיסה״.

 

 

 
אלקסה מגיעה ליונייטד: צ'ק אין בדיבור בלבד
 אלקסה מגיעה ליונייטד: צ'ק אין בדיבור בלבד   צילום: יח"צ 
 

לקוחות יונייטד מוזמנים לבקש מאלקסה לברר עבורם פרטים על טיסות ספציפיות ולקבל מידע על השירותים הזמינים בטיסה. לדוגמה: ״אלקסה, בדקי מה מצב הטיסה שלי לסן פרנסיסקו״ , או ״אלקסה, בררי עם יונייטד האם בטיסה 869 של החברה זמינים שקעי חשמל״.לקוחות שיחברו את חשבון MileagePlus שלהם לאלקסה יוכלו לבצע צ׳ק אין לטיסות פנים (בארה״ב) באמצעות פקודה קולית: ״אלקסה, בקשי מיונייטד לרשום אותי לטיסה״.

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by