ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עזבו, למה לכם ג'יגה בחינם? 
 
 MSN: לא בבית ספרנו   
 
מערכת חיים ברשת

הוטמייל, ספקית האימייל המיקרוסופטית של תיבות פיציות, חוסמת הזמנות של גוגל להצטרף לשירות gmail שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגודל דווקא מאוד קובע. אחרי ההצהרה של גוגל, על פתיחת שירות אימייל חינמי המציע תיבה בנפח של ג'יגה, הטרנד השולט כרגע בזירת האימייל הוא תיבות גדולות. רצוי מאוד גדולות (החל מהמאה מגה של יאהו וכלה בהצהרה של וואלה על אימייל עברי בנפח ג'יגה).

רצה הדבר, ועושה רושם שמכל ספקיות האימייל המובילות, רק הוטמייל לא יצאה בהצהרה פומפוזית על השקת תיבות בגודל מרשים. אם מוסיפים לכך את העובדה שמלכתחילה היתה ספקית האימייל של MSN זו המציעה את התיבה הקטנה ביותר – 2 מגה בלבד נפחה (שאמורה לגדול ל-25 מגה) – מקבלים שלמיקרוסופט יש, אפעס, הכי קטן.
 
 
אבל לא די בכך. כעת מסתבר שהוטמייל מנטרלים איומים פוטנציאלים בנטישת לקוחות. ZDnet מדווח כי ספקטית האימייל לבית מיקרוסופט מזהה הודעות מגוגל על פתיחת השירות שלה, וחוסמת אותן ללקוחותיה.

ג'ואל ג'ונסון זכה בתיבת אימייל של גוגל בסיבוב הניסיוני של השירות. הוא ניסה לשלוח הזמנה לשירות לבת זוגו, שלה חשבון בהוטמייל, אך הודעתו נדחתה. פעמיים. לאחר שסיפר על כך בבלוג שלו, פנו אליו אנשים נוספים וסיפרו על אותה בעיה.

גוגל מודעים לכך, אך הם מתארים את החסימה כ"מאוד מוגבלת". מ-MSN נמסר כי "הוטמייל מתייחס לאימיילים מ-Gmail באותה דרך שבה הוא מתייחס לכל אימייל נכנס אחר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by