ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בראד פיט: בסרט זה לא היה ככה 
 
 
גיימר

עותק המאסטר של משחק המחשב המדובר Gates of Troy נשדד מהשליח שהעביר אותו מהאולפן לחברה; השודדים יוכלו לצרוב עותקים באיכות זהה למקור; יצרנית המשחק Slitherine בפאניקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Slitherine Software אישרה היום כי עותק המאסטר (ממנו צורבים את כל העותקים שיישלחו לחנויות) של חבילת ההרחבה Gates of Troy נגנב.

Gates of Troy היא חבילת הרחבה למשחק האסטרטגיה בתורות Spartan, אולם היא חבילת הרחבה שעומדת גם בפני עצמה, כך שגם מי שאין ברשותו עותק של Spartan יוכל לשחק בה.
 
 
לדברי 'סלית'רין', המאסטר לחבילת ההרחבה היה בדרכו חזרה למשרדי החברה לאחר שנשלח לאולפן ההעתקות, כאשר שליח הדואר המיוחד הותקף, ותיקו נלקח ממנו. לא ידוע אם השליח נשדד בכוונה תחילה (מתוך ידיעה שהוא נושא את המאסטר ל-Gates of Troy), או שהוא היה קורבן אקראי.

פיליפ וייל, מנהל טכני בחברת 'סלית'רין' אמר כי הוא מקווה שמדובר בשוד אקראי. עוד הוא הוסיף כי הוא מקווה שהשודדים לא יתעניינו בעותק המאסטר ל-Gates of Troy, ואם במקרה יבינו מה הם שדדו - אין בידם האמצעים או הידע לעשות שימוש בעותק היקר וליצור ממנו עותקים פיראטיים של המשחק. עובדים אחרים בחברה אמרו כי בוודאי יופקו לקחים בעקבות המקרה, ונהלי המשלוחים בחברה יעברו שינוי, כדי שמקרים מסוג זה לא יישנו.

חבילת ההרחבה Gates of Troy תואמת את כל הגרסאות הקודמות של Spartan, ואף על פי שהיא יצאה בגרסה אנגלית בלבד, החבילה יודעת לזהות גרסאות בשפות שונות של Spartan, ולתרגם את הטקסטים המוצגים בה לשפה בה משתמש השחקן. החבילה כוללת שש מערכות חדשות, ביניהן מלחמת טרויה, ההתישבות היוונית, יוון הפרה-היסטורית, והקרבות הגדולים מול רומא ופרס.

כמו כן מכילה החבילה 12 יחידות קרב חדשות, 17 גיבורים, וכן אפשרויות חדשות שלא היו לפני כן במשחק, אחת מביניהן היא היכולת לבנות סוס טרויאני.

Spartan, משחק אסטרטגיה בזמן אמת, יצא למחשב האישי בסוף חודש מאי השנה. המשחק שיחזר את הקרבות ההיסטוריים הגדולים בין היוונים והפרסים. Gates of Troy, חבילת ההרחבה המיועדת למחשב האישי, היתה אמורה להיות זמינה לקניה בחודש הבא, אך בעקבות גניבת עותק המאסטר, לא ברור אם 'סלית'רין' תוכל לעמוד בתאריך היעד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by