ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הוטמייל משתרכים מאחור 

הוטמייל משתרכים מאחור

 
 
מערכת חיים ברשת

להוטמייל לא נשארה ברירה מול הרף הגבוה שקבעו גוגל ויאהו בנפח תיבות הדואר, ונראה כי גם הם ינפחו את התיבה שלהם. המספרים מדברים בינתיים על 25 מגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוטמייל, שירות הדואר החינמי של מיקרוסופט, מתכוונים גם הם להגדיל את נפח תיבות הדואר, כך מדווח עיתון הוושינגטון פוסט.

הוטמייל נשארה הרחק מאחור בתחרות על תיבת הדואר, כשבראש מובילות גוגל עם תיבת הג'ימייל המסתורית שרק משתמשים מעטים זכו להשיג לעצמם, ויאהו, שכבר הגדילה למשתמשים בתשלום את התיבה לנפח של 2 ג'יגה, ומציעה תיבות חינמיות בנפח המכובד למדי של 100 מגה.
 
 
קרנה של הוטמייל, שבעבר היא היתה מילה נרדפת לתיבה מבוססת ווב, ירד לאחר שהנפח שבה צומצם מ-4 מגה ל-2 מגה בייט מטעמי חסכון במקום. הוושינגטון פוסט מדווח כי עכשיו הוטמייל מגדילים בשקט בשקט את התיבות לחלק מהמשתמשים לכדי 25 מגה. במשאל חפוז ולא מייצג שערכה מערכת חיים ברשת בקרב חברי נענע שמחזיקים בתיבת הוטמייל, מסתבר שעדיין אף אחד מהם לא זכה לראות את הפלא.

גם באתר של הוטמייל אין עדיין סימנים לכוונות העתידיות של החברה, ועדיין אפשר לקנות, לכל מי שמעוניין, תיבות "אקסטרה" בעלות נפח הנע בין 10MB (!) עד לכדי 100MB(!!!).

דוברת מיקרוסופט, קתרין קלאגן, הודתה שהיא עצמה לא שמעה על כך שחלק מהחשבונות גדלו לכדי 25 מגה, אבל היא כן מסרה את ההצהרה הבלתי מחייבת שלחברה יש תוכניות לשדרג את הוטמייל, ושחלק מהתוכנית הוא "להבטיח שלא תהיה מצוקה של מקום בתיבה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by