ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סליחה, אנחנו לא קצת גולשים? 
 
 יום בהיר של שמש, אין שום וירוסים   
 
מערכת חיים ברשת

חברת אינטל פיתחה גלשן שמורכב בו לפטופ, אינטרנט אלחוטי ומצלמת ווידאו, לגלישה מקבילה גם על הגלים וגם ברשת. עכשיו רק צריך לחשוב על השימושים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלוצי האינטרנט החליטו בזמנו לקרוא לפעולת השיטוט שלנו בין אתרים באינטרנט "גלישה". בזכות ההחלטה הגאונית הזו הם הצליחו לגרום לנו, שתקועים בחדר עם מזגן, תחת תאורה פלורסנטית ולא זזים מהכיסא למשך כמה שעות טובות, להרגיש נורא ספורטיביים, שזופים וחתיכיים.

אנשי השיווק של אינטל שיחקו עם משחק המילים הזה , והחליטו להוציא את הגלישה באינטרנט מהחדר הממוזג החוצה, אל השמש, החול והים. את זה הם עשו באמצעות פיתוח של גלשן שיודע לגלוש גם על הגלים וגם ברשת, כך דיווח ה-BBC.
 
 
את הגלשן פיתח דוון "שייפר" ג'ולס מאתיוס. בגלשן הוא טמן מחשב לפטופ, ספק כוח סולרי, מצלמת ווידאו ומודם wi-fi. לא מדובר במחשב צעצוע - יש לו מהירות מעבד מכובדת של 1.7GHz ואפילו מותקן בו דיסק קשיח של 80G.

למודאגים נספר שאינטל עשו את כל ההגנות הנדרשות, בשביל למנוע ממי האוקיינוס לחכך את הצ'יפים הרגישים. הם גם השקיעו מחשבה רבה בשביל למקם את המחשב בתוך ה-PVC בצורה כזו שהאיזון שכל כך נחוץ בשביל להישאר יציבים על המים לא יופר.

הגלשן הושק שלשום (ו') במסגרת פסטיבל המוזיקה והים GoldCoast Oceanfest שהפיקה חברת המחשבים על חוף נורת' דבון באנגליה. טים האץ', מנהל השיווק של אינטל מסביר : "המטרה שלנו היא להדגים לאנשים את החופש להתחבר לרשת בכל זמן ובכל מקום שהם רק ירצו. הטכנולוגיה הזו מדגימה יפה שעם קצת דמיון אין גבול לחופש הזה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by