ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בגוגל מתעסקים בקטנות 
 
 
מערכת חיים ברשת

ענקית החיפוש החליטה שגם אתרים קטנים הם פרטנרים מספיק טובים בשביל לעשות איתם עסקים. אם אתם בעלי אתר קטן, אולי זו ההזדמנות לעשות כמה ג'ובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית החיפוש, המתמיד אחר דרכים לעשות כסף מפרסומות, מחזרת עכשיו אחר בעלי אתרים קטנים בשביל שיהיו איתה פרטרים לעסקים, כך מדווח אתר siliconvalley. שני פיצ'רים חדשים שנחשפו ביום ו', מיועדים ללכוד את הקליקים


הפיצ'ר הראשון הוא תיבת חיפוש תלוית-הקשר. גולשים המבקרים באתרים בהם תתוקן התיבה ויבצעו באמצעותה חיפוש בגוגל, יקבלו ברשימת תוצאות החיפוש רק אתרים הקשורים לאתר ממנו בוצע החיפוש. לדוגמא, אם אתם בעלי אתר בנושא מחשבים ותתקינו את תיבת החיפוש זו אצלכם, הגולשים שיחפשו באמצעותה את המחרוזת mouse, יקבלו רק תוצאות רלוונטיות הקשורות לעכברי חומרה, ולא למשל לייצורים האלו עם הפרווה והשפם.
 
 
הפיצ'ר השני מאפשר לבעלי האתרים להוסיף אצלם תיבת חיפוש בתמורה לחלוקה ברווחים מהפרסומות. על כל גולש וגולשת שיקליקו על פרסומת של גוגל, אליה הגיעו בעקבות חיפוש מהאתר שלכם, אתם תקבלו מהחברה במאונטין ויו כמה סנטים.

אם נורא דחוף לכם, תוכלו אפילו להתקין את שתי תיבות החיפוש האלו גם יחד. מבחינת גוגל, רק תביאו אליה תנועה.

עד עכשיו גם גוגל, וגם יאהו, המתחרה העיקרית, ביצעו עסקים מסוג זה רק עם בעלי אתרים גדולים. יאהו העדיפה עד עכשיו להתעלם מבעלי אתרים קטנים, משום שלטענתה התעבורה שהם מביאים היא זניחה ולא איכותית. גולשים שמגיעים מאתרים קטנים, לטענת יאהו, מקליקים פחות על פרסומות, וגם אם הם כן מקליקים על הפרסומת, הם בסוף לא קונים שום דבר. עכשיו זו רק שאלה של זמן עד שיאהו תיתן איזו מכת נגד לצעד שביצעה גוגל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by