ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן!!! מס' 2 

לחץ כאן!!! מס' 2

 
 
שלמה ובניו

והפעם במדורנו: המבורגרים, שירותים כימיים, ספרות ילדים עליזה, וכמובן - עירום בוטה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קחני, כבאי טוב מראה!
 קחני, כבאי טוב מראה!   
"בלילה ההוא, ראסטי הקטן לא הצליח לישון. הוא חשב על הכבאי. הוא חשב כמה חם ושרירי היה הכבאי מבעד למדיו הנוצצים" - הרפתקאות ראסטי בן ה9 וכלבלבו האמיץ פאץ`, שחוקרים ביחד את מיניותם המלבלבת בעולם קשוח. לא עוד מעשיות מיושנות וגזעניות כ"מיץ פטל" ו"חנה`לה" הרכרוכית, מעתה, הקריאו גם אתם לילדיכם את "ראסטי ההומו", סיפור ילדים אלטרנטיבי עם סוף שמח, והעבירו להם מסרים חינוכיים מודרניים ומתקדמים.

 
 
אוצי רוצי, עלמת חן
 אוצי רוצי, עלמת חן   
"אנחנו לא אתר סקס!", הם מתחננים, אבל לא יעזור להם כלום - streaking.org מכיל תמונות של אנשים ערומים (נכון, בדרך כלל באמצע ריצה היסטרית באמצע מגרש כדורגל או אירוע ספורטיבי אחר, כשאחריהם דולקים שוטרים וסדרנים, אבל בכל זאת), ולכן אוטומטית אנחנו נאלצים לפרסם את האזהרה הסטנדרטית (אם את\ה מתחת לגיל 18, או בתול\ה, או גם וגם, אל תילחץ כאן). מסתבר שיש תרבות שלמה שסובבת סביב המנהג של לרוץ (או לדווש בעוז, או להחליק על רולר-בליידס) בעירום מלא במקומות ציבוריים שונים, רצוי באמצע אירועי ספורט, רצוי אל מול ספורטאים מפורסמים שיפסיקו את משחקם לאלתר ויבהו בעניין באיברי מין חשופים.

 
קמתי בבוקר. התעטשתי לתוך המבורגר. הלכתי לישון
 קמתי בבוקר. התעטשתי לתוך המבורגר. הלכתי לישון   
ידיד קרוב של הנהלת "לחץ כאן!!!", שעבד פעם באחת מרשתות ההמבורגריה המהירות, טען בשעתו שאנשי המנהלה החביבים במסעדות הללו מקדישים יותר זמן לאימון העובדים החדשים בצורת הקיפול המדוייקת של הנייר המקיף את ההמבורגר מאשר בהכנת ההמבורגר עצמו. בכדי לבחון את התיאוריה הזו, וגם בכדי לקבל מבט מעשיר, כנה ואמיתי על חייהם של האנשים הנחמדים ששואלים אותנו בנימוס האם "להגדיל?", השתמשו ב"סימולטור ההמבורגר", שמדמה בדיוק רב את חייהם של האנשים שמאחורי הדלפק ברשתות המזון המהיר.


 
נראית טוב, הבחורה מאחוריך. אולי תעזוב את סוליטר?
 נראית טוב, הבחורה מאחוריך. אולי תעזוב את סוליטר?   
"Back Orifice 2000" הוא כלי האקינג זדוני למתחילים, שמאפשר לפרוץ בקלות יחסית למחשביהם של ידידיך הטובים ביותר. חברו של בעל האתר הזה פרץ למחשבו של אלמוני, ותוך שימוש בהודעות האזהרה הסטנדרטיות של חלונות טען כי "מדבר המחשב שלך", הוסיף ש"אני יכול לראות אותך ואת החדר שלך", ואף ביקש בנימוס, "תלבש חולצה. בבקשה". את תגובתו הגרפית משובבת הנפש של בעל המחשב שנפרץ אפשר לראות באתר.
 
"כל הספרים שאריק לולליט קרא אי פעם" הוא, כנראה, אחד ממאגרי המידע הוותיקים ביותר באינטרנט - הגרסה האלקטרונית הראשונה שלו הופיעה ב1983, והופקה על המחשב הוותיק "קומודור 64". לולליט, שמסוגל לקרוא 600 עמודים ביום ולא לעשות מזה עניין גדול, עוקב בעזרת אימו בקפדנות רבה אחר מספר הספרים והדפים שהוא קורא מדי יום, ומפרסם גרפים שימושיים ופרטניים שמנתחים את הרגלי הקריאה החולניים שלו, שנה אחר שנה.

 
לא עוד לכלוך, לא עוד סרפדים, לא עוד ברכיים כואבות
 לא עוד לכלוך, לא עוד סרפדים, לא עוד ברכיים כואבות   
ואיך אפשר בלי קצת מסחר אלקטרוני? ה"Bumper Dumper" הוא מוצר אמיתי לחלוטין (לא הזמנו אותו, אבל תהליך ההזמנה מתבצע דרך תוכנה יקרה שמשתמשים בה לא מעט אתרי מסחר אלקטרוני גדולים), שנוקט בגישה רעננה בכל הנוגע לקאקי בדרכים. מדוע להיסחב לבתי שימוש ציבוריים מסריחים בתחנות דלק נידחות, כשאפשר לנסוע למקום שקט, לצאת מהאוטו, להסתכל על הנוף, ולחבר אסלה ניידת לבגאז`? במחיר מציאה של מעט יותר מ200 שקל, תוכלו להפוך את עשיית הצרכים בדרכים ממשימה מייגעת לחוויה מרגשת, בה יכולה להשתתף כל המשפחה. פראייר מי לא קונה.
 
"אפשר לקנות לך משהו לשתות, או שאת פשוט רוצה את הכסף?", " יש לך רגליים נחמדות, מתי הן נפתחות?", "נתערב על 20 שקל שלא תסכימי לשכב איתי!" - אוסף קטן אך איכותי של המשפטים הכי מחורבנים שאפשר להתחיל בעזרתם עם בחורות, כולל סטטיסטיקה מפורטת של אחוזי הצלחה ופיספוס (המשפט "אחרי שנים של תרפיה וטיפול, אני מנסה לבדוק אם אני אלרגי לסקס" עבד פעם אחת מתוך שלוש מאות ניסיונות).

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by