ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קהילה באבל 
 
 שרון בן-מאיר ז``ל (מתוך הפורום)   
 
טלי לכיש

קהילת האופניים ב"תפוז" איבדה אתמול את אחת מחברות הקהילה והראתה שוב שפורום הוא יותר מקהילה וירטואלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עבור רוב קוראי החדשות באינטרנט, הידיעה על פציעתה הקשה של רוכבת אופניים בת 32 בתאונת דרכים קטלנית בכביש 44 שהתפרסמה אתמול (רביעי) בבוקר, היתה עוד ידיעה מאד מצערת, אך סתמית, שקראו ברשת. עבור קהילת אופניים ב"תפוז", לעומת זאת, ידיעה זו היתה רק תחילתם של ימים קשים שעוברים כעת על חברי הקהילה.

אתמול בבוקר, בשעה שרכבה על אופניה עם רוכבת נוספת כחלק משגרת האימונים שהיא מקיימת לקראת אליפות ישראל באופניים, פגע בשרון בן-מאיר – חברה פעילה בפורום, גלגל שנותק ממשאית, והיא נפצעה אנושות. זמן קצר לאחר מכן נפטרה בן-מאיר בבית החולים.
 
עם היוודע החדשות הקשות, אבל כבד ירד על הקהילה כולה. כל חברי הקהילה, שמקיימת מפגשים גם מחוץ לפורום, בין אם ביוזמת החברים או בתחרויות, התאחדו יחדיו סביב האסון, והביעו את רגשותיהם ומחשבותיהם בנושא בשרשור מיוחד שנפתח ע"י הנהלת הפורום. חברי הפורום מאד סוערים ונרגשים, וחלק מהם אף הביעו את רצונם להשתתף בהלוויה שתתקיים היום.

עבור משפחתה של בן-מאיר, קהילת אופניים ב"תפוז" הפכה לנקודת-אור ברגעים קשים אלו שעוברים עליה, ואחיה - מולי גוטליב אף הודה היום במכתב מיוחד לחברי הקהילה, וציין: "הייתם המשפחה השנייה של שרון".

כמו במקרים קודמים שהתרחשו בעבר, המקרה המצער של שרון בן-מאיר מוכיח ביתר שאת שמאחורי הכינויים האנונימיים חסרי-הפנים מסתתרים אנשים אמיתיים, שחיים, מתחברים, נפגשים, מתקוטטים, שמחים, עצובים, ולעיתים גם מתים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by