ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עותק של הארי פוטר החדש דלף לרשת 
 
 תכירו: הארי שתום העין   
 
מערכת חיים ברשת

למרות המאמצים שהשקיעה תעשיית הקולנוע להגן על תומתו של המכשף הצעיר הצליחו הפיראטים להשיג גם אותו – בקרוב ב-eMule

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות מיטב המאמצים שהשקיעה תעשיית הקולנוע, הצליחו אנשי הסצינה הפיראטית להבריח לרשת האינטרנט עותק בלתי חוקי של הסרט השלישי מסדרת הארי פוטר ולהפגיש בין המכשף הצעיר לבין הפיראטים של הרשת.

אנשי תעשיית הקולנוע עשו מאמצים יוצאי דופן, ביניהם ציוד סדרני הקולנוע במכשירים מיוחדים לראיית לילה על מנת לנסות לתפוס אנשים שינסו לצלם את הסרט בחשכת אולם הקולנוע. אולם כפי שמדווח אתר האינקוויירר, כל המאמצים היו לשווא: עותק AVI של הסרט החדש כבר הופיע במספר אתרים פיראטיים, ומשם כידוע, השמיים (או לפחות רשתות החלפת הקבצים) הם הגבול.
 
 
העותק בו דברים אמורים הוא באיכות טובה למדי (לא באיכות DVD, אבל לא נהיה קטנוניים), אולם ניתן להבחין כי הוא צולם באולם קלנוע כיוון שרואים בו מספר עיוותים. בכל מקרה, כנראה שמדובר בסרט מרתק, או שפשוט ההקרנה הספציפית בה ביקרו הפיראטים הייתה מוצלחת, כיוון שאף צופה לא קם להביא פופקורן-שתייה בדיוק ברגעים המותחים.

על פי מקורות של האינקוויירר הבקיאים בסצינה הפיראטית, הגיע העותק מארה"ב, וככל הנראה הוא הועתק על ידי מישהו שהייתה לו גישה לתא ההקרנה בקולנוע, שם הוא צילם אותו כשאף אחד לא היה בסביבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by