ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: עוד תודבר המחלה 
 
 בגין: נילחם באויבינו!   
 
מערכת חיים ברשת

התאגיד רב הזרועות זומם לשלוח ידו גם בשוק האנטיווירוס המתחמם; כרגע עדיין אין להם שום שליפה בכיס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם לסכם את התוכנית העסקית של מיקרוסופט בכמה משפטים, הרי שדרכו של ביל גייטס למיליארדים פועלת כך: בחירת פלח שוק רווי באזז, ייצור מוצר – לא משנה מאיזו איכות – ואז כניסה מאסיבית לשוק תוך רמיסת כל המתחרים. מכיוון שהזמן נוקף, הרי שהתאגיד הוציא מוצר לא בהכרח מגובש, שיתפוס צורה מתפקדת רק בגרסאות מאוחרות יותר.

כעת, ושלא במפתיע, פוזל התאגיד רב הזרועות לשוק האנטיווירוס. שוק שהתחמם לאחרונה בזכות פגמי האבטחה הרבים של מערכת ההפעלה של אותו תאגיד בדיוק.
 
 
מייק נאש, מנהל חטיבת אבטחת העסקים של מיקרוסופט, אמר כי התאגיד מפתח כעת תוכנה להגנה על מחשבים אישיים – יעני אנטיווירוס – שתגן על מחשבים שעליהם מערכת ההפעלה חלונות מפני וירוסים, תולעים ותחלואי מחשב למיניהם. כך דווח ברויטרס.

משנשאל לגבי השלכות כניסה כזו לשוק האנטיווירוס לגבי חברות מתחרות כמו McAfee וסימנטק, השיב כי להבדיל מכניסת הדפדפן המיקרוסופטי, במקרה זה יושק מוצר האנטיווירוס בנפרד ממערכת ההפעלה. בכך ביקש להרגיע את אלה שחוששים מניצול המונופול לרעה.

נו, אז מתי נראה את תוכנת האנטיווירוס של מיקרוסופט? ובכן, איימי קארול, מנהלת המוצר של ליחידת האבטחה העסקית של ענקית התוכנה, אמרה ל-Cnet כי "אין לנו כרגע מוצר (אנטיווירוס) ספציפי". אז יש עוד זמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by