ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הספאמר שחזר בתשובה 
 
 סלח לי יאהו כי זיבלתי   
 
מערכת חיים ברשת

ארכי ספאמר מקנדה מבקש סליחה על כל מעלליו, ומתחייב להמנע משליחת ספאם כל ימי חייו; פכים מחייו של זבלן שהתחזק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריק הד היה אחד מהספאמרים המובילים בעולם, כך לפחות על פי יאהו שתבעה אותו, את אחיו ואת אביו על שליחת מליוני מכתבי זבל ללקוחותיה. כדי לקבל מושג מה היה סדר גודל הפעילות של Gold Disk Canada, חברת הספאמינג שניהלו מהבית, נספר שרק ללקוחות יאהו הם שלחו למעלה מ-94 מליון מכתבים בחודש.

היום אריק מצטער על הרגע שבו הוא נכנס בכלל לעסקי הזבל, כך מדווח העיתון הקנדי Globeandmail. "אני מצטער מעומק ליבי בפני כל מי שגרמתי לו אי-נוחות" הוא מצהיר, ונשבע כי לעולם לא יעסוק יותר בשליחת ספאם. כדי להשלים את תהליך החזרה בתשובה, הוא אפילו יעביר בבתי ספר שיעורים על הסכנות האורבות באינטרנט. צודק, הכי טוב ללמוד מהמומחים.
 
 
כל ההליכה לקנוסה הזו לא הגיעה לגמרי מסיבות וולנטריות. מעל לראשו ולראש בני משפחתו היתה תלויה תביעת נזיקין גדולה. בהסכם הפשרה שבני משפחת הד השיגו עם יאהו, הם חוייבו לשלם לפורטל פיצוי רב, שהסכומו המדויק לא הוסגר, אבל עורך הדין של המשפחה מסר שהסכום הוא של 6 ספרות.

עיקר הכסף שאריק הד עשה, היה מקצירת כתובות אימייל ומכירתן למפרסמים. המחירים, לכל מי שמתעניין במצב השוק כיום, עמדו על 30 דולר קנדי לדיסק שהכיל מאה אלף כתובות, או 1600 דולר תמורת 10 מליון כתובות. בשלב מסויים הוא עבר למכור דיסקים שהכילו לא פחות מ-37 מליון כתובות כל אחד, במחירי תחתית של 129 דולר אמריקאי בלבד.

אב המשפחה התלונן כנגד העיתונות והציבור בקנדה על כך שלא הניחו לבני המשפחה וארבו להם מחוץ לבית, בניסיון להשיג תמונה. הדבר מאד פגע בנו, מספר האב, ובעיקר בבני המשפחה הצעירים והזקנים. נראה שהוא צריך להתחיל להתרגל לצלמי הפאפארצ'י, היות ואריק בחר כקריירה שנייה במקצוע שעדיין צפוי להשאיר אותו בכותרות, הפעם כמתופף בלהקת רוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by