ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יאהו מציגה : 100 מגה חינמיים 
 
 
מערכת חיים ברשת

כקונטרה לתיבת החלומות של גוגל, יאהו יוצאת היום עם תיבת אימייל מחודשת. למרות הגידול, נפח התיבה החינמית עדיין קטן פי 10 מהג'ימייל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנסיונה לעמוד בתחרות כמו ג'ימייל, הענק מבית גוגל, המתעתד להציע לכל פועל ופועלת תיבה חינמית בנפח ג'יגה אחד, יאהו משיבה אש ומנפחת את תיבת הדואר שלה. לקוחות יאהו-מייל קיבלו הבוקר לתיבתם הודעה המסבירה בלשון מיתממת: "היות ואנו מבצעים אחת לכמה זמן שינויים לטובת הנאת לקוחותינו, החל מה-15 לחודש יוני יבוצעו בתיבה מספר שינויים".

כפי שהבטיחה לפני חודש, יאהו הגדילה היום את נפח התיבה החינמית מהנפח המצחיק של 4M לנפח משמעותי יותר של 100 מגה. הנפח המוקצה לכל הודעה גם הוא הוגדל, וכעת אפשר לשלוח הודעות ששוקלות עד 10M כל אחת. כמו כן בוצעה מתיחת פנים עיצובית.
 
 
אולם לגבי ההבטחה לספק תיבה בנפח בלתי מוגבל, כנראה שיאהו התחרטו. לקוחות שישלמו 19.99 דולר לשנה, יזכו ביאהו-פלוס, תיבה בעלת הנפח המכובד לכל הדעות של 2 ג'יגה, אך עדיין, גם לשני ג'יגה יש סוף.

בניגוד למודל העסקי של גוגל, אשר מציע את כל נפלאות הג'ימייל תמורת הרשות לחטט לכם בתיבה ולהציב פרסומות טקסט הרלוונטיות לנושאים עליהם אתם מתכתבים, יאהו מוסרים למגזין פורבס שלפי הסכם השימוש שלהם, אין הם מורשים להשתמש בתוכן ההתכתבויות כבסיס לפרסום. עוד הם טוענים כי כי נושא פרטיות המשתמשים שלהם יקר מאד לליבם, אבל הם סירבו לענות אם בעתיד יפנו לכיוון של פרסום המותאם לתוכן ההתכתבויות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by