ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סימס למבוגרים בלבד 
 
 
מערכת חיים ברשת

אתר פורנו חדש מנצל את הסביבה הווירטואלית ומציע לכם שירות היכרויות מסוג אחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשיית הפורנו תמיד הובילה קדימה את המהפכה הטכנולוגית באינטרנט, אם זה בפיתוחים טכנולוגיים בתחום הויזואלי ואם זה בתחום הסדרת התשלום בפלטפורמה האינטרנטית. אתר פורנו חדש מתיימר להציג חשיבה חדשה בתחום החוויה האינטרנטית.

האתר החדש, עולם החלונות האדומים, עליו מדווח אתר Wired, מתיימר להיות הסביבה הווירטואלית המושלמת עבור כל מורעבי המין באשר הם. האתר מנסה לשחזר בצורה וירטואלית את רובע האורות האדומים באמסטרדם, תוך שילוב במשחק סטייל The Sims ואפשרות ליצירת קשר בצורת אתרי היכרויות.
 
 
ריי שוורץ, נשיא חברת NightCandy, מבטיח כי מדובר בעצם בשחזור של האווירה ברובע האורות האדומים באמסטרדם המאפשר לגולשים להיכנס לבתי קולנוע למבוגרים, להתפעל מדוכני הוויאגרה השונים ולרכוש צעצועי מין וסרטי DVD, רק בלי השיכורים שמקיאים לך על הרגל והכייסים שחומדים לך את הארנק.

שוורץ מקווה לחולל מהפכה בתחום הפורנו המקוון ולהבדל משאר מיליוני אתרי הפורנו האחרים ברשת, באמצעות מתן אפשרויות בילוי חברתיות לגולשים באתר. לרשות הגולשים עומדים מספר "מועדונים" בהם הם יכולים להתרועע, באמצעות דמויות וירטואליות (אוואטרים), וליצור קשר עם גולשים אחרים. אולם למעשה אין הגבלה על מקומות המפגש, ולמעשה הגולשים יכולים ליצור קשר לא רק בבר החשפניות, אלא גם בחנות למוצרי המין וברחובות האפלים של הרובע הווירטואלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by