ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נוקיה משיבה מלחמה 
 
 לא קופאים על השמרים? (ארכיון הצילומים של נוקיה)   
 
מערכת חיים ברשת

יצרנית הטלפונים הסלולרים הגדולה בעולם מציגה דגמים חדשים בתגובה להצטמצמות אחיזתה בשוק המכשירים הניידים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת נוקיה הפינלנדית, יצרנית הטלפונים הסלולריים הגדולה בעולם, תוציא היום (שני) ליין של חמישה מכשירים חדשים, ביניהם מכשיר הדור השלישי הקטן בעולם, במסגרת ניסיונותיה להשיב לעצמה את נתחי השוק שנפלו לידי יריבותיה ברבעון האחרון.

אנליסטים ומשקיעים רבים ציפו לראות את הדגמים החדשים, לאחר שהחברה, שהמכשירים שלה היוו את הסטנדרט בשוק שנים רבות, הזהירה בתחילת חודש אפריל כי היא אינה מדביקה את קצב הגידול בשוק הסלולר מכיוון שחסרים לה דגמים אטרקטיביים.
 
 
בין הדגמים שתציג החברה ניתן למצוא את מכשיר ה-Smartphone דגם 6260 המצויד במסך מסתובב, את דגם 6630 – מצלמופון, שנוקיה מסרה כי הוא טלפון הדור השלישי הקטן בעולם. כמו כן חשפה החברה את דגם 6170 מצלמופון בעיצוב "צדף" וכן גם שני מכשירים בעלי תכונות מינימליות: 2600 ו-2650.

יריבותיה של נוקיה היו מהירות יותר בהוצאת דגמים המציגים תצוגות ומצלמות ברזולוציה גבוהה ושאר תכונות ובכך דחקו את נוקיה ממעמדה כשליטה הבלתי מעורערת של שוק הסלולר.

מספר גורמים המבקרים את תעשיית הסלולר אשר חזו ביום חמישי במכשירים החדשים של נוקיה מסרו לרויטרס כי לדעתם המוצרים החדשים לא יספקו את התלהבות הלקוחות שלה זקוקה נוקיה על מנת לכבוש מחדש את פלח השוק שאבד לה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by