ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחליפה קידומת 

מחליפה קידומת

 
 
מיכל יפה

בפורום עשרים ומשהו שמחה וצהלה, עם הגיע האם, אסטראה, לגיל שבו אפשר להמשיך. בפורום הסקס מתבודדים על אי בודד. ובכלל, גברים הם יותר מניאקים או יותר נשים? השבוע בפורומים חושף כמה אמיתות קשות על העולם שבפנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חגיגה נחמדת

(איורים: יעל בן-דוד)
 (איורים: יעל בן-דוד)   
אחד הסודות הכי פחות שמורים בפורומים של נענע הוא העובדה שלמנהלת פורום עשרים ומשהו (אסטראה בשבילכם) טרם מלאו עשרים.

כל זה עומד להשתנות בשבת הקרובה (22 לחודש), עת ימלאו לה עשרים ולפורום שנה (שנה ושבוע, אבל מי סופר). לרגל היומולדת המשותף, ובמסגרת המסורת המתהווה (שבוע שני ברציפות) של ראיון שבועי עם אחד ממנהלי הפורומים, שאלתי את אסטראה כמה שאלות על הפורום שהוא בין המצליחים ביותר בנענע.

איך הגעת לנהל את הפורום?

"כתבתי בפורום כבר מראשיתו. ריקי (כהן. מנהלת הקהילה הקודמת בנענע. מ.י) בדיוק חיפשה מנהל לפורום, אלא שכולם סירבו בתוקף. הפורום נזקק נואשות למנהל, הזמן דחק ולא היתה ברירה. בסוף היא נשברה והציעה גם לי. הסכמתי, אלא מה".
 
יש הבדל בין פורום עשרים ומשהו של לפני שנה לפורום עשרים ומשהו של היום?

"בהתחלה הפורום הורכב מקומץ אנשים מצומצם שכלל בעיקר את גלית, פוטנציאל מבוזבז, קלקר, צפריר ואנוכי. הם בעצם קבעו איך הפורום יראה והכתיבו סטנדרטים שונים בפורום שאם לשפוט על פי שמו, אמור בכלל להיות פורום היכרויות ושיחות משמימות, ומן הראוי לתת להם את הקרדיט".

"עם הזמן הצטרפו עוד אנשים וביחד הפרחנו את השממה ונטענו אקליפטוסים. אנשים באו והלכו, התפתחו קשרים אישיים. יש מי שרואה בפורום קבוצת תמיכה לשעת משבר, יש מי שמשתף בהתלבטויות, באהבות, בוכה על עבודה ומבחנים ושכר דירה".

"נורא טוב לי לדעת שאם אני עסוקה קצת או נוסעת, יש מי שישקה את הדגים ויאכיל את העציצים. אני מרגישה קצת כמו דודה גאה, אבל זה רק טבעי בהתחשב בגיל, כנראה".

מה את מאחלת לך ולפורום לכבוד היומולדת המשותף שלכם?

"סוכריות מתפוצצות וצמר גפן מתוק, באמת שלא צריך יותר".

הרבה הודעות טובות ודיונים מרתקים היו בפורום עשרים ומשהו במהלך השנה. מתוכן בחרנו בשבילכם הודעה אחת של צפריר שהוזכר פה קודם. בהודעה הוא מספר על האקסית שלו שנראתה לו פתאום כבחורה הכי שווה בעולם. מעבר לחן של ההודעה עצמה, היא מקבלת משמעות הרבה יותר גדולה לאור העובדה שחצי שנה לאחר אותה הודעה הם התחתנו.

שיהיה המון מזל טוב לאסטראה ולפורום ושנזכה לעוד הרבה הודעות כאלה.
 

האי של פורום סקס

`האי של גלית`. זרועות וצווארים
 `האי של גלית`. זרועות וצווארים   
הרי לכם גיבוש לשמו. בפורום סקס יזם כאמל סיפור בהמשכים בשם `האי של גלית`, ובו סיפר על ספינת הפורום שנטרפה ופליטי הפורום שנסחפו לאי בודד. שאר חברי הפורום שיתפו פעולה והוסיפו איש איש את ההמשך שלו, עד לסיום של גלית, בעלת האי ומנהלת הפורום.

זהירות, הסיפור מכיל תכנים מיניים מפורשים ומי שאינו מעל גיל 18 או שחושב שהוא עלול להפגע מתכנים כאלה, שלא יקרא.
 
 

ההודעות השוות של השבוע

גבר מניאק? (מתוך האתר הרשמי של אלי מקביל)
 גבר מניאק? (מתוך האתר הרשמי של אלי מקביל)   
הזכרנו קודם הודעה שווה מפורום עשרים ומשהו והנה עוד הודעה טובה משבוע זה ממש. ניצן מחיפה הסתקרן לראות מה עובר על בחורות בצ`טים ולכן הוא התחבר בתור בחורה וחזר לספר לנו על זה.

תדמית הגברים ברשת, גם בגלל הודעות כמו הקודמת, מעולם לא היתה רעה יותר והודעתה של נירית על הגברים המניאקים בפורום נשים לא ממש תורמת לשיפור התדמית הזאת.
 
איזה נוער. אאוטר מפורום הנוער מתקומם כנגד "השתלטות הזקנים על הטלוויזיה" וקורא להחזיר את קיציס לאלתר.
 
תגובות, הערות, הארות והצעות יתקבלו בשמחה בהמשך כתבה זו או באימייל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by