ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלוגרים לא רוצים את נענע 
 
 מגוון כפתורי מחאה מישראבלוג. המאבק עדיין נמשך   
 
מערכת חיים ברשת

באתר ישראבלוג החלה מחאה בעקבות הכנסת סרגל הכלים של נענע ליומנים; בעקבות המחאה הוחלט בנענע לאפשר למנויים משלמים להוריד את הסרגל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלוגרים באתר "ישראבלוג" קמו היום לשחר של יום חדש. אחרי דיווחים, דיונים ושמועות, עלה היום האתר במראה החדש מאז המיזוג עם אתר נענע. בעוד רוב הבלוגרים המשיכו בשגרת יומם, החלו מספר משתמשים לארגן מחאה על העיצוב החדש ועל סרגל הכלים של נענע שהתווסף ליומנים, תוך כדי שהם מגיבים בדרך היחידה שיש להם – פוסטי מחאה, איומי החרמה ואפילו בלוג רשמי שקורא לא לגלוש באתר במשך יום אחד.

עיקר הטענות הגיעו מכיוונם של מנויי ה-"פרו", אותם מנויים ששילמו דמי שימוש של מאה שקלים בשנה (בניגוד לבלוגים ה"רגילים" שניתן לפתוח בחינם) ושמקבלים זכויות עיצוב וניהול שאינן ניתנות לכלל המנויים.

הדרישות של מנהלי המאבק כוללות את ביטול הסרגל לחלוטין למנויי "פרו" ועידונו ב"צורה מ ש מ ע ו ת י ת" (כך במקור) אצל כלל המנויים.

בעקבות המחאות, הודיעה חברת נטוויז'ן, מפעילת נענע, כי אוזנה "תהיה תמיד קשבת להצעות ייעול ושיפור של האנשים שעושים את האתר". עורך נענע, רונן שמיר, מסר (מהחדר הסמוך) כי התכנון הוא להגיע לפשרה שתהיה מוסכמת על שני הצדדים. "המצב לא ישאר כמות שהוא, אולם כחלק מהתמיכה הגדולה שלנו בישראבלוג, לא יהיה נכון להסיר לגמרי את נוכחותה של נענע".

גילוי נאות: אם עדיין לא היה ברור, לנענע יש צד בעניין
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by