ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שישי את יודעת 

יום שישי את יודעת

 
 
איל שפירא

אלי, גן העיר, 01:30

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי. לא הבנתי מה הם רוצים ממני
 אלי. לא הבנתי מה הם רוצים ממני   
טעות בזיהוי היא לא בהכרח דבר רע. ממש לא. נניח שכולם היו משוכנעים שאתם נראים קופי כמו המתופף של בנזין, ונניח שאלה האייטיז והמתופף של בנזין זה גם פירמה. שיחקתם אותה. וזה בדיוק מה שקרה לאלי.

כאמר, היו אלה שנות השמונים העליזים אך עגמומיים בעת ובעונה אחת. להקת בנזין זכתה לגלי מעריצים, ובעיקר מעריצות. "תמיד אמרו לי שאני דומה למתופף של להקת בנזין, אלי חדד. אפילו יש לנו את אותו שם פרטי", מסביר אלי, ניצוד נוסף שנתפס ברשת השוטטות הלילית.

"אני נוסע לי באוטובוס, חוזר מהצבא, ברדיו מתנגן `יום שישי את יודעת` ואנשים קופצים לי עם `להיטון` עם תמונה של אלי חדד. בטוחים שזה אני. בהתחלה לא הבנתי מה הם רוצים ממני. אני לא יודע מי זה אלי חדד, אני לא יודע איך הוא נראה, רק ידעתי שיש להקת בנזין".

עדת מעריצים לכתובת הלא נכונה. אנשים פשוט לא היו מוכנים לקבל שאלי חדד הוא לא ממש אלי חדד. "באיזה לילה אפילו עצרה לידי ב.מ.וו בחריקת בלמים והנהג לא הבין למה אני פה ולא בהופעה".
 

באותם ימים גר אלי בירושלים. באחד הלילות היה אמור לרדת לתל-אביב, למסיבה של חברים. ביציאה מירושלים קלט זוג צעיר מחכה לטרמפ. "האישה נראתה מדהים אז עצרתי. כל הנסיעה היו לשלושתנו שיחות מדהימות, למרות שדי בהתחלה קלטתי שהם חברים אז שמרתי על רמה די בסיסית של עדינות. דיברנו המון על מוזיקה, היא כל הזמן גררה אותי לדבר על מוזיקה ואפילו אמרה שהיא מתה על בנזין. זה מצחיק, אפילו לא קישרתי".

לפני שירדו בתל-אביב פנתה האישה לאלי ושאלה אם למחרת הוא חוזר לירושלים, ואם כן, היא תשמח להצטרף, כי בעלה אמור להישאר בת"א. סיכמו על מוצאי שבת לפנות ערב.

הגיעו לירושלים והיא שאלה אם הוא רוצה לעלות לקפה. עלו אליה. שתו, שכבו. "היה פשוט מין מדהים. נהניתי כמו שמזמן לא נהניתי. אחרי הסיגריה ירדנו לגינה שלה, ושוב, היא כל הזמן גררה אותי לדבר על מוזיקה. פתאום אני שם לב שהמבט שלה נורא רך, אפילו מעריץ. לרגע זה היה מפחיד".

"שניה לפני שהיא אמרה את מה שהיא עמדה להגיד נפל לי האסימון בכל הכוח! היא חייכה ואמרה בביישנות שהמון-המון זמן היא פינטזה לעשות את זה איתי. הבנתי שקיבלתי זיון שלא היה מגיע לי. חייכתי בשקט".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by