ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצרו גנבי קוד המקור של Half-Life 
 
 
רויטרס

במקום בו נכשל ה-FBI הצליחו הגיימרים – האקרים החשודים בגניבת קוד המקור של המשחק Half Life 2 נעצרו בעזרת קהילת הגיימרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר אנשים החשודים כי הם שעומדים מאחורי גניבת קוד המקור של המשחק Half Life 2, אשר נגנב בשנה שעברה מחברת התוכנה Valve, נעצרו בתקופה האחרונה, כך מסר אמש (חמישי) דובר ה-FBI בעיר סיאטל.

פרטים על המעצרים שנערכו במספר מדינות במקביל, לא נמסרו לקהל, כיוון שהם חלק מחקירה שעדיין מתנהלת וקיים חשש שגילוי הפרטים הכמוסים יפגע במהלכה, כך מסר דובר סוכנות הבילוש הפדראלית, ריי לוואר.
 
 
גורמים בחברת התוכנה Valve מסרו כי הקהילה המקוונת של הגיימרים היא זו שאחראית על איתורם של ההאקרים החשודים בגניבה מספר ימים לאחר שחברת התוכנה הודיעה כי הפצתו של המשחק (אשר גם ככה הגיימרים מצפים לו זמן רב) תתעכב בשל פריצת האינטרנט וגניבת הקוד.

ההאקרים גנבו את קוד המקור והפיצו חלקים ממנו אונליין במה שנחשב כאחד ממקרי גניבות הקוד החמורים ביותר שאירעו בתעשיית משחקי הוידאו אי פעם, דבר שהוביל חברים רבים בקהילת הגיימרים להציע את עזרתם.

"זה היה פשוט מרהיב לראות באיזו מהירות וחוכמה הצליחו הגיימרים לזהות ולחשוף מה שנחשב בקרב רשויות החוק כבעיות שלא ניתן לפתור אותן כשזה מגיע לסוג כזה של פשע מקוון", מסר גייב ניווול, מנכ"ל חברת המשחקים Valve.

לדברי ניווול עבדה חברת המשחקים בתיאום מוחלט עם רשויות החוק במספר מדינות על מנת להכין את התביעות כנגד החשודים בגניבת הקוד. על מנת שלא לגרום לשיבוש הליכי חקירה, לא נמסר מתי בדיוק נערכו המעצרים של החשודים השונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by