ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תעצרו את המטוס, אני רוצה לדבר 
 
 בודהה: פלצפונים רעים לנירוונה   
 
מערכת חיים ברשת

צעירה וויאטנמית מאד התעצבנה שמנסים לגרום לה להפסיק לשוחח בפלצפון, וגרמה לנוסעת שיישבה לידה לסיים את הטיסה חבולה ורטובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סלולריים וגאגד'טים הופכים אותנו להיות אנשים מתוחים ועצבניים יותר, כך אומר מחקר שפרסמנו השבוע. מפלס העצבים שלנו עולה במיוחד כשמישהו מונע מאיתנו את זכות האבות שלנו לדבר בסלולר מתי ואיפה שמתחשק לנו, גם אם זה בתחנת דלק, בית חולים או איזור רגיש אחר.

אישה צעירה מוויאטנם הדגימה השבוע יפה מאד את המסקנות של המחקר הזה. סוכנות הידיעות רויטרס מספרת שצעירה בת ה-19 העונה לשם וו תי-תאו-נגוק, טסה בטיסה פנימית של חברת התעופה וויאטנם אירליינס. במהלך כל הטיסה, כולל בהמראה ובנחיתה, היא פשוט לא הפסיקה לדבר בסלולר.
 
 
כל הפעמים שהנוסעת שישבה לידה העירה לה להפסיק את השיחה כי היא מפריעה למערכות החשמליות של המטוס, לא הועילו. בשלב מסוים הצעירה איבדה את שלוותה, והחטיפה לנוסעת שישבה לידה כמה סטירות וגם טיבלה בכוס מים ששפכה עליה.

בחברת התעופה הוויאטנימית הופתעו מאד מההתנהגות הזו. הם טוענים שפרץ עצבים ואלימות כזה מאד חריג במדינתם הקומוניסטית. כעונש הם הורו לכל הסוכנויות של חברת התעופה למנוע מאותה צעירה לרכוש אי פעם כרטיס לטיסות שלהם. מכוון שזו חברת התעופה הראשית במדינה, היא כנראה תצטרך להבא למצוא אמצעי תחבורה אחרים שיאפשרו לה להישאר צמודה לקרינה הסלולרית ללא הפסקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by