ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דוד שוטר: גיל, מיקום, סטיה? 
 
 
רויטרס

יחידת פעולה בינלאומית תפעיל סוכני משטרה בחדרי צ'אט כדי להרתיע פדופילים; בין הסנקציות שהותרו: הקפאת כרטיס אשראי, והחרמת חשבונות בנק של מפעילי אתרי פורנוגרפיית ילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה מתכנת לפטרל בחדרי צ'אט במסגרת המלחמה הבינלאומית ברשתות פדופילים באינטרנט. בנוסף, הם יחרימו את תעבורת הכסף של מפעילי אתרים המפיצים פרונוגרפיית ילדים, וכן יקפיאו את כרטיסי האשראי של לקוחותיהם.

ג'ים גמבל מיחידת הפשע של משטרת בריטניה, אמר כי המטרה היא ליצור מקבילה לשוטר באינטרנט. למען המטרה שיתפו פעולה יחידות משטרה מבריטניה, ארצות הברית, קנדה ואוסטרליה, והקימו כוח משימה בינלאומי שמטרתו לעצור פדופילים מלפתות ילדים למפגשים חוץ-וירטואלים (קרי: במציאות).
 
 
גמבל אמר לרויטרס כי "זה לא צריך להיתפס כטקטיקה בסגנון 'האח הגדול' – זו פשוט דרכה של המשטרה להפוך לנראית יותר ברשת". לפי התוכנית, קצין משטרה אמור לצוץ בחדרי צ'אט מעת לעת ולבחון את השיחות שמתנהלות בו. וזאת, כשהוא מצוייד במעין תג וירטואלי, או אייקון של Virtual Global Task Force, המזהה אותו כשוטר. למען יראו וייראו.

"אנחנו רוצים לתת לצייד הפוטנציאלי את ההרגשה שאנחנו נוכחים, כדי לגרום להם לחשוב אם להמשיך שלוטט שם, או לעוף מחדר הצ'אט המסוים", אמר גמבל. לדבריו, כוח הפעולה יתחיל לעבוד עם בנקים, חברות אשראי וספקיות אינטרנט. וזאת כדי לעצור את זרימת הכסף למפעילי אתרים כאלה, ו"להוציא את הכסף מהפשע המאורגן".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by