ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יישום סלולרי חדש: שומר ראש 
 
 כל סלולר ביג`י יומו   
 
מערכת חיים ברשת

לכל כלל יש יוצא מהכלל – סיפורו של סוחר דרום אפריקאי שדיבור בפלצפון תוך כדי נהיגה (בלי דיבורית) הציל את חייו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד ממשלות רבות בעולם טורחות להעביר חוקים האוסרים על דיבור בפלצפון תוך כדי נהיגה (ללא דיבורית) מכיוון שמדובר לטענתן בסיכון חיים ממשי, יש לפחות בנאדם אחד בעולם שהדיבור בפלאפון ללא דיבורית ממש הציל את חייו.

אתר האינקוויירר מדווח על הסוחר הדרום אפריקאי אנדרה שטיין נהג לו מחוץ ליוהנסבורג במשאית עם נגרר, כאשר שודדים שנסעו לצידו ירו בו. בראיון לעיתון הדיילי דיספטץ' סיפר שטיין כי הוא שמע קולות נפץ והבחין כי מצידה של המשאית נוסעת מכונית כשאיש נתלה מחוץ לחלונה.
 
 
מייד לאחר מכן הבחין האיש בניצוצות ובכדור השני הוא הרגיש שהוא נפגע בידו. הכדור חדר את כף ידו של שטיין ויצא מהצד השני. למזלו של האיש, עצר מכשיר הפלצפון שלו את הכדור לפני שזה פגע לו בגולגולת. לשטיין שלום – לפלצפון פחות.

שטיין האיץ את המשאית והצליח לנער את רכבם של השודדים לעבר סוללה שבצד הכביש. השודדים נמלטו מהמקום וגם שטיין לא נשאר לברר מה שלומם.

חברת נוקיה, יצרנית הפלצפון שנפל על משמרתו, היטיבה לנצל את המאורע ומייד ציידה את סטיבן במצלמופון חדש במקום הדגם החדש שנפח את נשמתו בהגנה על בעליו. שטיין התבדח כי עכשיו הוא יכול לצלם את השודדים שירו בו, למרות שרוב הסיכויים שבפעם הבאה הוא מקסימום יצטרך לצלם את השוטרים שיבואו לרשום לו דו"ח על דיבור בשעת נהיגה ללא דיבורית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by