ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הדוברמן – הופך שולחנות בשבילכם 

הדוברמן – הופך שולחנות בשבילכם

 
 
אורן הוברמן

צורב DVD שהגיע "כאילו נשלף מהאשפה", פרגון לשדרוג הרטרואקטיבי של סלקום וספאם פורנוגרפי אחד שהעלה לנו את הסעיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להמחשה בלבד, כך מסתבר
 להמחשה בלבד, כך מסתבר   
אלדד השתתף במכירה קבוצתית באתר נטאקשן ורכש צורב סוני דנדנש מהספקית "פירלס שיווק". "מילא שהמוצר איחר בשבועיים", הוא מספר לנו, "כשהוא כבר הגיע – חשכו עיני". "הגיעה אלי בדואר חבילה מצ'וקמקת ביותר, כאילו מישהו מצא אותה בזבל, והכי גרוע – באריזה של כונן CD של סוני, במקום של הצורב שקניתי". אם זה לא הספיק בכדי להדליק לאלדד נורה אדומה, עם הכונן לא הגיע שום מסמך או תקליטור המעיד שהוא של חברת סוני, מלבד מדבקה קטנה על הצורב עליה כתוב "סוני" (וכיתוב דומה, בכתב יד בטוש, על החבילה עצמה).

אלדד, שבטוח כי רומה, התקשר לחברת פירלס הספקית, ודרש את החלפת הצורב. "את שליחת המוצר בחזרה בדואר אני שילמתי, ועד עכשיו לא קיבלתי מהם מוצר חדש בחזרה", הוא מספר לנו עצבני.

דיברנו עם גיא יוחנן, מנהל חברת "ספיד מחשבים", שסיפקה את הצורב לחברת פירלס שיווק (ושימו לב כמה גילגולים עובר הצורב הזה).

גיא, מה הלך שם?
"אנחנו מוכרים בנטאקשן וגם דרך פירלס, ואנחנו מוכרים בהיקפים לא קטנים. קודם כל חשוב לי להבהיר שאין אצלנו סחורות סוג ב'. המוצר שהוא קנה, כמו שהיה כתוב גם בעמוד המכירה, מגיע באריזת OEM, וכולם יודעים שהמשמעות של זה הוא מוצר נטו, בלי דיסקים או חוברות והיתרון הגדול של קנייה כזאת הוא במחיר הנמוך. אנחנו בעצמנו מקבלים את זה בחבילה של 10, אתה יכול לבוא לראות בעצמך. לגבי האריזה, לא רצינו לשלוח את זה באריזה של פקפקים כי היא רגישה והמכשירים עלולים להתקלקל בדרך איתה. מה שאנחנו עושים, זה משתמשים בקופסאות של CDROM רגיל, שיש לנו במשרד, ושולחים את המוצר בתוכם, כשהמטרה היא למנוע קלקולים ונזקים במשלוח"

הוא טוען שאין לוגו של סוני על המכשיר.
"ככה הצורבים מגיעים. אני יכול להבטיח לך שמדובר בצורבים של סוני מהיבואן ועם אחריות מלאה. למה הם לא חורטים על זה "סוני"? את זה צריך לשאול אולי את הסינים הקטנים שעושים את זה. אני בסך הכל קונה אותם מהיבואן".

בכל זאת – יש לך לקוח לא מרוצה.
"קודם כל הוא מוזמן לראות אצלי במשרד שהכל סוני כשר וחוקי מהיבואן. שנית, אני אתקשר אליו וננסה למצוא לו פתרון מקומי".

לקוחות, שימו לב: שאתם קונים OEM המשמעות היא במרבית המקרים "מוצר נטו". המוצר חייב להיות חדש אמנם, אך זכותם לשלוח לכם אותו ללא ניירת, הסברים או תוספות. עם זאת, חשוב לזכור כי מגיעה לכם בכל מקרה אחריות מלאה עליו (או אפשרות להחזיר אותו במקרה שהוא לא פועל כיאות). לתשומת לבכם.
 

סחטיין

הנה הדוברמן מפרגן קצת (צריך גם את זה מדי פעם). הגולש שי מספר לנו: "השבוע פניתי לחברת סלקום משום שראיתי בחשבונית החודשית שלי 139 ₪ על "סך נפח שימוש בחיבור WAP", סכום מוגזם לכל הדעות. התקשרתי למוקד הדאטה שלהם (שמטפל בכל מה שקשור לתקשורת לא-קולית) שם הוסבר לי שבסדר הגודל שאני השתמשתי ב-WAP, עלות השירות עלול להגיע לסכומים מכובדים. בנוסף, הוא הסביר לי הסכום העצום היה נחסך ממני לו הייתי בחבילה המתאימה. המוקדן, יואב, רשם אותי לחבילה מתאימה – באופן רטרואקטיבי- כך שבמקום לשלם 139 ₪, חויבתי בסופו של דבר רק ב-5 שקלים, עלות החבילה אליה צורפתי. כנראה שצריך מזל גם עם המוקדן שאתה נופל עליו".

אם היו לכם מקרים דומים, של שירות לקוחות מצוין ונכונות אמיתית לעזור מצד החברות – יידעו אותנו.
 

הכה את הספאמר

 
השבוע, יחד עם גולשים רבים אחרים, קיבלנו לתיבת המייל את ההודעה החשודה הבאה:
 
 
כמובן, שמדובר בעוד ספאם מכוער המיועד לשיחות פורנו בתשלום מופרז באמצעות הסלולרי, הנשלח ללא אף פרט מזהה וללא אפשרות הסרה כלשהי מרשימת התפוצה. העברנו את הפרטים המלאים לחברת מירס, שהקידומת 057 שייכת לה ועותק נוסף למשרד התקשורת, וכולנו מקווים שיסגרו לסרסורי-הסלולר הללו את הקו במהרה. ימית מותק, תעשי מה שאתם רוצה בקו שלך – אנא, לא על המייל שלנו.
 
דפקו אתכם? תנו לנו להפוך שולחנות!
דוא"ל: doberman_report@nana.co.il (נא לצרף שם ומספר טלפון).
פקס: 03-6878006 (לידי "דוברמן").
תא קולי: 054-6833603 (בעלות שיחה סלולרית).
הכתובת הישירה של הדוברמן: Doberman.nana10.co.il

גילוי נאות: דוברמן מתפרסם בפורטל נענע הנמצא בבעלות חברת נטוויז'ן. עם זאת, הוא נטול פניות לחלוטין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by