ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ילדי הגן: אלהים מרחם!!!1 
 
 
מערכת חיים ברשת

הפעוטות סביבכם דבוקים למחשב, ונראה לכם שיגדלו להיות פריקים משונים? אל דאגה, מחקר חדש (!) מראה כי שימוש במחשב בגיל צעיר מפתח את היכולות הקוגניטיביות של הזאטוטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם ילדים היו ילדים. הם היו מתרוצצים בכל מקום, גונבים זה לזה צעצועים, מרביצים ומקיאים. ככה ילדות אמורה להיראות, לפחות לפי חלק מהחוקרים, הסבורים ששימוש במחשב בגיל צעיר מפריע להחוויות ילדות תקינות (ע"ע מכות ואכילת חול). ובכן, בפראפראזה על דליק, מסתבר שהם טעו.

מחקר חדש (!) מראה כי שימוש במחשב בגילאי הגן משפר את הכישורים הקוגניטיבים ואת יכולת התפיסה. המחקר, שנערך בידי שיאומינג לי, רופא ילדים מ-Wayne State University בדטרויט, ומליסה אטקינס פסיכולוגית מ-Ohio State University בקולומבוס, חקר 122 ילדים בגילאי 3-5.
 
 
מהמחקר עולה כי ילדים שנחשפו למחשב בבית או בגן למחשב 3-4 פעמים בשבוע – בין אם לבד ובין אם בליווי מבוגר – השיגו ציונים טובים יותר במבדקי התפתחות ומבדקים קוגניטיבים. המחקרהתפרסם בכתב העת הרפואי לרפואת ילדים Pediatrics.

המחברים אמרו לרויטרס כי המחקר לא היה מדויק, אלא התבסס על הערכותיהם של ההורים לגבי הזמן שבילו הילדים מול המחשב. לדבריהם, הם שיקלו את המצב הסוציו-אקונומי של משפחות הילדים בחישוב התוצאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by