ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
mp3 בטביעת אצבע 
 
 תלחץ מהר ותקבל סונטה   
 
מערכת חיים ברשת

תאגידי הסרטים והמוזיקה מקווים שמצאו את הפתרון האידיאלי לתופעת שיתוף הקבצים: קבצי מדיה שידרשו זיהוי ביומטרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העובדה שתאגידי המוזיקה והסרטים לא הכי מרוצים מתופעת שיתוף הקבצים היא סוד קטן מאוד. תאגידים אלו רואים בתופעה את האיום הגדול ביותר על מטה לחמם (ושמפנייתם) ובשנתיים האחרונות הם רק מנסים למצוא דרכים להלחם בתופעה.

לאחר שהבינו ב-RIAA כי האימפקט הראשוני של גלי התביעות ההמוניות נגד גולשים הלך ולא ישוב וכי לציבור הגולשים יש זכרון קצר מועד וחיבה לקבצים בחינם, מקווים עתה אנשי תעשיית המוזיקה כי הפתרון לבעיית שיתוף הקבצים מצוי בפיתוח טכנולוגי של נגן מוזיקה שדורש זיהוי ביומטרי של רוכש הקובץ.
 
 
אתר הרג'יסטר מדווח כי חברת הזיהוי הביומטרי Veritouch משתפת פעולה עם חברת העיצוב השוודית Thinking Materials כדי לצור את ה-iVue: נגן מוזיקה אלחוטי המאפשר למפיקי תכנים לנעול קבצי מדיה בעזרת מנעולי זיהוי ביומטרי. השבוע הכריזה Veritouch כי היא ביצעה הדגמה של המכשיר בפני אנשי RIAA וה-MPAA.

"במונחים פרקטיים, משמעותה של טכנולוגיית האנטי-פיראטיות של Veritouch היא שלא ניתן יהיה להעתיק, לשתף ולהפיץ הלאה כל תוכן שסופק ללקוח. זאת מכיוון שלכל קובץ יהיה מנעול ייחודי שיוכל להיפתח אך ורק בסריקה חיה של טביעת האצבע של לקוח", נאמר בהודעת החברה.

עכשיו רק נותר לברר האם הצרכנים יאוצו לחנויות לרכוש את המכשיר שמחייב אותם לתת טביעת אצבע לתאגידים, או שמא יציגו בפניהם את האצבע האמצעית וימשיכו להוריד שירים ולהשמיע אותם על גבי נגני המדיה הקיימים כיום בשוק שדי שומרים על האנונימיות שלהם וגם מספקים איכות שמע גבוהה למדי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by