ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן!!! 17 \ 7 

לחץ כאן!!! 17 \ 7

 
 
שלמה ובניו

מדור חדש בנענע: הפרצוף האמיתי של האינטרנט המלוכלך הזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Uglypeople.com הוא אתר נורא, עם ייעוד פשוט: לאגד כמה שיותר תמונות של אנשים מכוערים. הצוות המסור של האתר עושה את עבודתו הסיזיפית נאמנה - אנשיםמכוערים.קום מציע מאות תמונות של גברים מחרידים, נשים מזוויעות, אנשים מכמירי לב שהחיים התעללו בהם ונפלו קורבן לשילוב לא הוגן בין גנטיקה ונסיבות חיים שעיוותו את גופם.

לזכותם של בעלי האתר ייאמר שהם לוקחים את העניין כולו ברוח טובה, מזמינים את הגולשים לשלוח תמונות של אנשים מכוערים שהם מכירים, ואפילו מציעים את שירות "שלח-מכוער", שמאפשר למשתמש לשלוח תמונות של אנשים מכוערים לחבריו בנוחות ובפשטות. אמריקה.
 
 
"שיטפו את החור הקדוש שלוש פעמים, את היד הימנית עשר פעמים, את היד השמאלית שבע פעמים, ואת כפות הרגליים שבע פעמים" - קודים הודיים מ1500 לפנה"ס לניגוב תחת.

 
 
והרי לכם שירות שהגיע הזמן, כבר מזמן הגיע הזמן, שיגיע לכל הפורטלים הגדולים: ``Real Advice from Real Retards``, "עצות אמיתיות ממפגרים אמיתיים", מאפשר לגולשים לשאול ילדים מפגרים שאלות בנושאי אהבה, יחסים, חיות בית וכל מה שמעיק על ליבם, ולקבל עצה מנומקת ותמיכה רוחנית מ"מפגרים אמיתיים ולא מזוייפים".
 
כך תהפוך גם אתה לסוחר נשק בינלאומי, ותיכנס לרשימה השחורה של האפ.בי.איי והסי.אי.איי: השלטונות הטיפשים של ארצות הברית טוענים כי הצפנה היא נשק ולכן אסור לייצא אותה. הפיתרון? בלחיצת כפתור נשלח קוד מוצפן בן שלוש שורות מאתר מארה"ב לאתר באנגולה, והופך אתכם לסוחרי נשק אפופי מיסתורין ובחורות יפות.

(יצויין כי נענע אינה ממליצה בשום פנים ואופן לנקוט בצעדים הנ"ל - ההפך המוחלט הוא הנכון. אם אתם נתקלים במקרה בסוכן נשק ברחוב, הכו על ראשו במחבת גדולה, ותיקעו בשופר שלוש פעמים להזעקת פרשי המלך).
 
וזה טופס בקשת עבודה אמיתי לחלוטין שהוגש לסניף אמריקני של מק`דונלדס, ואם להאמין לאינטרנט (אבל אל תאמינו, כולם שם שקרנים והאקרים רעים ובחורות בלי בגדים), הוא גם קיבל את העבודה בזכות הפגנת המעוף.
 
 
``המכונה שנותנת בעיטות בתחת``. קחו לשם את הילדים, והם ישכחו מדיסניוורלד!
 
והנה משהו שדרעי שלנו יאהב - מבחן שנועד לבדוק האם למשתמש יש העדפה גזעית. אם להאמין לכותבי האתר (ראה הערה למעלה בנושא האינטרנט המרושע), המבחן הזה, שמבוסס על זריזות ידיים והבהוב מהיר של פרצופים שחורים ולבנים, משמש את אוניברסיטת ייל בכדי לסנן מועמדים גזעניים.
 
 
"אנשים ממוצעים נמצאים בכל מקום. ובכל זאת, הם בקושי זוכים לכיסוי מתאים במדיה או בעיתונות. במקום זאת, בואו לפגוש את ניק. ניק הוא ילד ממוצע. הוא לא מצטיין בדבר. הוא בדיוק כמוכם". ראיון ייחודי.

 
זה סיפור ידוע וישן: גבר פוגש אישה. גבר מתחתן עם אישה. נולד להם ילד. גבר מאמץ חתול. ילד אלרגי לשערות החתול. גבר מנסה למכור באינטרנט את הילד לכל המרבה במחיר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by