ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האם יש לכם חוש עיצוב? 

האם יש לכם חוש עיצוב?

 
 
הילה בקמן

הילה בקמן מתחילה את המסע השבועי בקריוקי ומסיימת אותו במבחן שיעזור לכם לדעת האם יש לכם את זה או לא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה עניין של כמה ימים, אולי שבועות, עד שחיי יהפכו לגיהנום מוסיקלי - אני רואה את זה קורה. אל בליל הקולות הרגילים שחודרים לי לבית, יצטרפו עכשיו גם קולות מקולקלים שינסו את כוחם בשירה רועמת מול מסך הטלוויזיה, תמורת 13 ₪ לחודש בלבד, באדיבות HOT.

ביום שישי יצפו שכניי בכוכב נולד, עיניהם יצטעפו בחלומות על אסף אשתר, SMS-ים מחבקים, קהל סוגד ותפקיד בטלנובלה מוסיקלית, ומשם, דרכי אל התופת חלקה ומבעיתה כריר חשופיות. אני ראיתי את האודישנים של כוכב נולד ואת ערימת הלבבות ההומים, הנכספים, שנידונו לאכזבה מרה כי אף פעם, אף אחד, לא אמר להם שהם לא יודעים לשיר. רק דמיינו איך זה להיות מוקפים באנשים כמו ויליאם האנג, משוללי יכולת ללחוץ על כפתור ולכבות אותם. שואה.
 
 
מה שמטריד אפילו יותר מכך שויליאם המסכן היה מספיק לא מודע לחוסר הכישרון שלו כדי לגשת לאודישן, הוא שבעקבות ההופעה המפדחת, קמה לו עדת מעריצים צינית שמלבה עוד יותר את תשוקת הפרסום שלו. מהר מאוד הפך ויליאם לאורח החם בתוכניות טלוויזיה ורדיו, לקמע של קבוצות ספורט אמריקניות ולהשראה לשלל פרודיות. זאת רק אחת מהן.

כן, אפילו קוביות הלגו לא פספסו את ההזדמנות לרקוד על כבודו הרמוס. טוב, מה הפלא? התדמית של מי ששימשו בילדותינו כאבני בניין תמימות לסצנות משפחתיות חביבות, נותצה מזמן והסתברה כלא יותר מאחיזת עיניים.
 
 
אמנם, הלוק קצת פלסטיקי ולקסיקון התנוחות לוקה בדלות (עניין של גמישות מוגבלת), אבל שימו לב למחשבה שהוקדשה למבנה הסיפור, לדיאלוג המהודק ולתפאורה המוקפדת. הקפדה שנפקדת לחלוטין מצילומי העירום המצערים של גברים רבים מדי, שבוחרים לתעד את עצמם בסביבתם הטבעית, בתקווה שמישהו/י יתרשם לטובה. והשאלה המתבקשת היא איך, למען השם, הם מצפים שמישהו ירצה אותם עם מפגן כזה של חוסר טעם?

הייתי מציעה להם כבר עכשיו להתחיל לעבוד על כישורי העיצוב שלהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by