ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד להיט של מקדולנד'ס 
 
 
מערכת חיים ברשת

תאגיד המזון כרת ברית עם סוני, במסגרתו יחולקו שירים בחינם לצרכני ארוחות הביג-מק; חברת דיסני, הקשורה עסקית למקדונלד'ס, פוזלת מהצד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד מקדונלד'ס עתיר השומן ותאגיד סוני עתיר הגאדג'טס חתמו אתמול (חמישי) על הסכם לפיו יקבלו צרכני המזון המהיר הורדות חינם של קבצי מוזיקה. כך מדווח ברויטרס.

מקדולנד'ס, שלא די לה בפיטום ילדיה השמנמנים של אמריקה, פוזלת גם לבני הנוער במטרה להפוך גם אותם לצרכנים אדוקים של הקציצה המשמינה. במסגרת מסע הפרסום של תאגיד המזון, שיושק ב-8 ביוני, יחולק לכל מי שיקנה ארוחת ביג-מק יקבל קוד גישה להורדת שיר משירות ההורדות בתשלום של סוני. הקמפיין הפרסומי יימשך בין שישה לעשרה שבועות, והוא יגיע לאירופה בתחילת יולי.
 
 
למקדונלד'ס יש הסכמי שיתוף פעולה רבים עם תאגיד דיסני, הנמצא בתחרות עסקית עם סוני על שווקים רבים, ששוק המוזיקה הוא רק אחד מהם. לאחר פרסום דבר ההסכם עם סוני, הנוגע לשוק המוזיקה, מנסים דיסני לשדר אווירה של עסקים כרגיל.

דובר דיסני, ג'ון ספליש, אמר כי "יש לנו יחסים מתמשכים עם מקדונלד'ס, ולזה (העסקה עם סוני) אין שום קשר להסכמים שלנו איתם". לארי לייט, מנהל שיווק בתאגיד המזון רב הזרועות ומרבה הסניפים, אמר לרויטרס כי אכן יחולו שינויים בהסכמים עם דיסני, אבל הרגיע באומרו כי היחסים בין התאגידים ישארו ללא פגע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by