ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הארי פוטר הדביק לי ת'מחשב 
 
 
מערכת חיים ברשת

כותבי הווירוסים הצטרפו להיסטריה הכללית לרגל יציאת הסרט השלישי בסדרת הארי פוטר ויצרו הומאז' משלהם למכשף המשקפופר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס מחשב נודניק במיוחד מנסה בימים האחרונים להתגלח על אניצי זקנו של המכשף הצעיר, הארי פוטר. הווירוס Netsky.P נהנה מתפוצת נאה במיוחד לאור העובדה שהוא מציג את עצמו כמשחק מחשב הקשור למכשף הצעיר.

ה-BBC מדווח כי הווירוס, אשר הופיע לראשונה בסוף חודש מרץ, זוכה עתה לעדנה כאשר הוא מופץ באופן יעיל למדי באמצעות האימייל ורשתות שיתוף הקבצים השונות. הווירוס מופץ כמשחק הקשור לסרט השלישי מסדרת סרטי הארי פוטר שיצא לאקרנים ביום שני.
 
 
על פי חברת האנטיוירוס סופוס, מדובר בווירוס השני הכי נפוץ בחודש מאי, מייד אחרי התולעת הנבלולית Sasser. אנשי סופוס מדווחים כי הם מצאו אלפי עותקים של הווירוס בימים האחרונים, מה שמעיד על כך שהשיוך להארי פוטר עושה לו רק טוב.

גראהם קלולי, יועץ בכיר בחברה אמר כי כותבי הווירוסים מייעדים את הווירוס (שכדי שיפעל צריך לפתוח אותו באופן אקטיבי) למשתמשי מחשב צעירים, שיטה שנכנסה לראשונה לשימוש בשנת 2000 עם תולעת הפיקאצ'ו הנבלולית.

"הורים צריכים לחנך את ילדיהם כנגד איומי הווירוסים, זאת על מנת להבטיח שהפופולריות של הארי פוטר לא תטיל כישוף נבזי במיוחד על המחשב שלהם". לדברי קלולי יש צורך להיזהר לא רק מאימיילים חשודים שכן הווירוס זוכה לתפוצה נאה גם ברשתות שיתוף הקבצים.

להלן רשימת הקבצים שרצוי מאוד להיזהר מהם:
Harry Potter.doc.exe
Harry Potter 1-6 book.txt.exe
Harry Potter 5.mpg.exe
Harry Potter all e.book.doc.exe
Harry Potter e book.doc.exe
Harry Potter game.exe
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by