ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המדיה פלייר החדש כבר כאן 

המדיה פלייר החדש כבר כאן

 
 
אמיר פוקס ואורי גושן

את נגן המדיה מעדכנים, צובעים את הימים האפורים, אל התיקיות המועדפות ניגשים ונלחמים בחייזרים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Windows Media Player 10 – תוכנת השבוע

 
השינוי העיקרי בגרסה החדשה הינו הממשק הגרפי שהשתפר מבחינת נוחות השימוש, דבר המאפשר גישה מהירה למדי אל אוסף הקבצים שלכם, אפקטים חזותיים, אפשרויות הצריבה והמדריך המקוון המספק חדשות, עדכונים וקישורים חמים להורדות. אך גולת הכותרת של גרסה זו היא הוספה של קטגוריה חדשה לשורת התפריטים – סנכרון אוטומטי של קבצי המדיה שלכם.

אופציה זו מיועדת למכשירים ניידים לשמיעת מוזיקה דיגיטלית כגון ה-Ipod ודומיו. היא בודקת את ספריית השירים והסרטים, אוספת עליהם מידע ומעתיקה אותם אוטומטית אל הנגן הנייד. תוכלו להתאים אישית את מאפייני הסנכרון על מנת להעתיק קבצים בעלי משתנים מסויימים, כגון התמונות הנצפות, השירים המושמעים, וקטעי הוידאו החדשים ביותר שלכם, למשל.

בנוסף, תוכלו לדרג את אותם קבצים על מנת לייעל את פעולת העברת הקבצים. במידה ובנגן הנייד אין מקום לכל האוסף שלכם, התוכנה תדע להעתיק רק את השירים המובחרים, בהתאם לדירוג שקבעתם. אפשרויות נוספות וחביבות יאפשרו לכם לשנות את מהירות הניגון של השירים ללא עיוות הטון, כמו גם יכולת שילוב סוף שיר אחד עם התחלתו של אחר לשמיעה רציפה, הורדת פריטים ואפקטים חזותיים ועוד.

הנגן החדש משפר את הקיים איך איננו מחדש – מהירות השימוש בו גברה, הוא נוח יותר והוא נראה לא רע בכלל. במידה ויש לכם נגן נייד, הוא ישמש ככלי עזר יעיל למדי, אך בינתיים השינויים הקיימים אינם מצדיקים הורדה מיידית שלו.

שימו לב: גרסה זו מיועדת לחלונות XP בלבד והיא עדיין גרסת בטא. אם לא דחוף לכם לשדרג, אתם מוזמנים להמתין לגרסה הרשמית.
 
 
גודל: 11MB

גרסה: 10beta

רשיון: חופשי

להורדה
 

TwistedBrush – מוסיפים קצת צבע לחיים

 
אם עד עכשיו חשבתם שאין לכם את זה, אל תוותרו, לפחות לא עד שתנסו את התוכנה הבאה שתעשה פלאים לכישרון הציור שלכם . גם אם לא החזקתם מכחול מימיכם תוכלו לצייר צורות שונות, לצבוע אותן בצלל צבעים ואפילו לתבל באפקטים מיוחדים.
 
 
גודל: 2.03MB

גרסה: 3.9

רשיון: שיתופי

להורדה
 

PS Hot Folders – לחיים קלים יותר

 
יש לכם ספריות אהובות במיוחד? תוכלו לגשת אליהן במהירות על ידי היישום הבא. אייקון קטן שיופיע בסמוך לסמלי השליטה של כל חלון שנפתח, ירכז ויארגן אותן עבורכם. יעיל ממש בדומה ל"מועדפים" של האינטרנט אקספלורר, רק "בקטנה".
 
גודל: 907KB

גרסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

AstroRaid – מצילים את כדור הארץ

 
וירוס זר תוקף את כדור הארץ והדרך היחידה להצילו היא לאתר חיסון בעולמות רחוקים. בעזרת תושיה ומיומנות גבוהה, עליכם להיאבק בגלי החייזרים העצומים המנסים למנוע מכם לשוב הביתה בשלום, שכן הנוגדן נמצא על סיפון הספינה.

במילים אחרות, מדובר במשחק יריות בסגנון הארקייד הישן והטוב – השמידו את כולם, אספו את הבונוסים ואל תתפוצצו בדרך.
 
גודל: 2.24MB

גרסה: 1.3.4

רשיון: דמו

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by