ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל דיבורים 
 
 נשים, רק אמוטיקונים צהובים יש להן בראש   
 
מערכת חיים ברשת

יאהו הכריזה על תחרות צ'טים במסגרתה תוכלו לבחור את זוג הקשקשנים החביבים עליכם ולשלוח אותם להוואי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם אתם בטוחים שכל מה שאתם אומרים מעניין את כולם ואם גם לכם תמיד אמרו שאם היה אפשר להרוויח שקל על כל שטות שאתם מוציאים מהפה הייתם מרוויחים מיליונים, תחרות הדיבורים אותה השיקה יאהו בוודאי תעניין אתכם.

תחרות ה-IM (מסרים מידיים) הגדולה עליה הכריזה יאהו היא בעצם שעטנז בין הקונספט של "הישרדות" ו-"העולם האמיתי", והיא מעמתת בין שבעה זוגות של חברים המצ'טטים ביניהם ומטרתם היא לשרוד כל הדרך עד לטיסה הנחשקת להוואי.
 
 
כל אחד משבעת זוגות החברים שמשתתפים בתחרות שהחלה אתמול (יום שלישי) בעצם צריך לשוחח במשך שלוש שעות באמצעות תוכנת המסרים המיידיים החדשה של יאהו, בשעה שכל שאר הגולשים יכולים לזאפזפ בין השיחות של הזוגות השונים ולהתרשם ממה שיש להם להגיד.

לכל אחד מהצופים (או ליתר דיוק, הקוראים) בבית עומדת הזכות להצביע לקבוצה אחת בכל אחד מימי התחרות. בסופו של כל ערב שידור שכזה, נמנים קולות הגולשים וזוג המתמודדים שזכה למספר הקולות הנמוך ביותר מועף אחר כבוד מהמשחק.

התחרות תימשך שבוע ימים, שבסופם יישאר זוג המתמודדים המנצח שיזכה בטיסה להוואי. בנוסף לזוג המנצח, יזכה גם אחד מהגולשים המצביעים (אם הוא אמריקאי, כמובן) בטיסה הנחשקת לאותו היעד בדיוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by