ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אירלנד: סלולר נטול תועבה 
 
 כלים אוטומטים יזהו צבע עור ותנוחות   
 
מערכת חיים ברשת

חברות הסלולר באירלנד משתפות פעולה במלחמה בפדופיליה. בתכנון - מנגנון לסינון תמונות פורנוגרפיות, ורשימה של כל בעלי הסלולר מדור שלישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות הסלולר באירלנד עומדות לפתוח בניסוי לסנן באופן אוטומטי תכנים המועברים באמצעות טלפונים ניידים, כך מדווח הרג'יסטר.

הניסוי יתחיל בעוד כמה חודשים ברשת הסלולרית O2 Ireland, ובשלב הבא ימשיך גם בשתי החברות הסלולריות Meteor ו- Vodafone. עדיין לא ברורים הפרטים המלאים לגבי הניסוי, אבל ידוע כי החברות מתכננות לנסות ולסנן לא רק כתובת URL הנמצאות ברשימות שחורות, אלא אפילו לנסות לסנן תמונות המועברות ברשת.

התמונות יבחנו באמצעות כלים אוטומטים שיזהו צבע עור גוף ואף תנוחות בהן מצולמים אנשים, בכדי לזהות אם מדובר בתמונות "לא ראויות".
 
 
ההחלטה לפתוח בניסוי זה היא חלק מקוד התנהגות משותף עליו חתמו אתמול (ג') שלש חברות הסלולר, יחד עם המועצה של תעשית הסלולר באירלנד (ICIA) . מטרת הקוד היא לשתף פעולה במלחמה כנגד תופעות של ניצול לרעה של הרשתות הסלולריות, ובמיוחד להגן על ילדים מפני גלישה לאתרים פורנוגרפים ומפני מקרים של צילומים פדופילים של ילדים באמצעות הסלולר.

החלטות נוספות שהחברות קיבלו הן לפתוח קו חם לתלונות על ספאם לסלולר, לעודד את הציבור לדווח על מקרים של פורנוגרפית ילדים ולהפיץ חוברת הסברה להורים על הדרכים האפשרויות להגן על ילדיהם מפני ניצול לרעה של הטכנולוגיות הגלומות במכשירים ניידים מתקדמים.
 
בנוסף, ממשלת אירלנד החליטה לבנות מאגר נתונים של כל בעלי המכשירים הסלולרים מהדור השלישי. מכשירי ה- G3 עדיין לא הגיעו לאירלנד, ולכן יש לממשלה זמן להערך ולהתחיל לבנות רשימה של אנשים שיש ברשותם סלולריים שיכולים לצלם ווידאו קליפים.

שר התקשורת האירי, דרמונט אהרן, הסביר כי ההגנה על צעירים היא צעד "הכרחי בהחלט", וכי במקרה כזה לא מעניין כמה כסף ומאמצים יידרשו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by