ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מסכי הדור הבא 
 
 
מערכת חיים ברשת

דקים יותר, קלים יותר, ובעיקר חדים יותר, אלו הם מסכי הדור הבא שהוצגו השבוע בתערוכה בסיאטל. לא רק טלווזיות ומסכי מחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסך טלווזיה התפור על שרוול החולצה, מוניטור גמיש המולבש על הדשבורד של האוטו, ומסך מחשב תלת מימדי חד עד כדי כך שהנשימה נעתקת, היו מבין המסכים והמוניטורים שהוצגו השבוע בכנס הבינלאומי של האגודה להצגת מידע בסיאטל.

התערוכה הציגה את המסכים הקלים, הדקים ובמיוחד החדים ביותר הנמצאים כעת בפיתוח, כך מדווחת סוכנות הידיעות AP.
 
 
חברת SeeReal הציגה בתערוכה מסך מחשב תלת מימדי שמותקנות בו שתי מצלמות. מטרת המצלמות היא לעקוב אחר תנועת העיניים, ולכוון את המסך בהתאם לתזוזה, כך שהתמונה התלת מימדית תשאר חדה מכל זווית.

מסך זה נמצא כבר בשימוש ממשלתי לצורך הצגה של מפות, וכן הוא נמצא בשימוש של רופאים לביצוע ניתוחים עדינים. הבעיה עם מסך זה הוא העלות שלו שמגיעה עד ללא פחות מ-12 אלף דולר. בעתיד, החברה מתכוונת להוציא גירסא זולה של המסך, במיוחד לגיימרים, בעלות סבירה הרבה יותר של 500$.
 
 
חברת Philips הגיעה לכנס בשביל להשוויץ עם המסכים הדקים והגמישים כמו פלאסטיק שהיא מפתחת. מסכים אלו כל כך דקים וגמישים כך שאפשר לתפור אותם על מכנסי לג'ינס או על חולצות, אולם יקח עוד 3 שנים לפחות עד שנראה מסכים כאלו בבוטיקים.

נציגים של חברת 3M הציגו בתערוכה מסך שאי אפשר לראות בו את התצוגה מהצד, אלא רק ממרכז המסך. המתעניינים במסכים כאלו הם בעיקר בנקים, המעוניינים למנוע מאנשים לא מורשים להציץ מהצד על הנתונים הפיננסים שמופיעים על המסך.
 
 
חברת קודאק הביאה איתה לתערוכה מסכים דקים שמתלבשים על הדשבורד של הרכב. המטרה היא לאפשר להורים לראות מה הצאצאים שלהם מעוללים במושב האחורי של הרכב.

ולסיום, חברת סמסונג הביאה איתה מסך פלאסמה בגודל של 80 אינץ' המתוכנן לספק רזולוציה גבוהה בעלויות נמוכות, וכן מסכונצ'יק LCD בגודל של 1.8 אינץ' שמכוון בעיקר לטלפונים סלולאריים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by