ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רק בטלפון 

רק בטלפון

 
 
איל שפירא

יניב, רחוב אבן-גבירול, 23:40

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יניב. תשע שנים, בתדירות משתנה, של שיחות סקס
 יניב. תשע שנים, בתדירות משתנה, של שיחות סקס   

כמה זמן יכולה להימשך מערכת יחסים טלפונית? כמה זמן יכולה להימשך מערכת יחסים טלפונית שמבוססת על שיחות סקס בלבד?

תשע שנים. תתפלאו.

"לפני 11 שנים בערך. בוקר. אני עם המדים, עומד לצאת מהבית כל רגע. פתאום טלפון, ובצד השני של הקו אני שומע מישהי נאנחת. אנחות של מין על הבוקר. חיכיתי טיפה ואמרתי `שלום, אני יכול לעזור לך?` זו היתה תחילתה של ידידות נפלאה, היחסים האפלטוניים הכי מיניים שהיו לי", מחייך יניב, בן 31 וקצת.

תשע שנים, בתדירות משתנה, של שיחות סקס. רק סקס, לא מה העניינים, לא מה נשמע, לא סמול טוק. "רק היא יזמה את השיחות. זה היה יכול להיות 3-4 פעמים בשבוע או פעם בחודש. איך שבא לה. לי לא היה את הטלפון שלה, וגם לא ביקשתי. אהבתי את זה ככה". אחלה דרך להגיע בבוקר לעבודה. חיוך עייף, אך מרוצה, על הפנים.

 

את מספר הטלפון שלה לא ביקש, אבל בדבר אחד לא יכול היה להתאפק. היא הכירה אותו, ידעה איפה הוא גר, איך הוא נראה, אפילו איפה הוא אוהב לשבת. "הייתי חייב לדעת מאיפה היא הכירה אותי ואיך היא השיגה את הטלפון שלי. הדבר היחיד שהיא הסכימה להגיד זה שהיא ראתה אותי באיזה פאב בלילה, והשיגה את הטלפון שלי. זהו".

"הקטע שהכי הרג אותי זה שהיא הצליחה לאתר אותי בכל דירה שאליה עברתי. ובתשע שנים עברתי בלי עין הרע 5-6 דירות. הקול שלה תמיד חיכה לי בקו הטלפון החדש. שרלוק ממין נקבה".
תשע שנים ולא ידע עליה כלום. אפילו לא את השם שלה. סקס הכי אנונימי שיש. "הייתי יכול אולי להתחקות אחריה ולגלות מי היא, אבל מעולם לא עשיתי את זה כי זה היה הורס את הקטע. אהבתי את האנונימיות. זו היתה יכולה להיות כל אחת".

הטלפונים נפסקו לפני שנתיים. "שכחתי כמעט לגמרי את התוכן של השיחות, אבל עד היום אני יכול לזכור בדיוק את הקול הנמוך והגס, כמעט על גבול הגברי, שלה. היה לה דיבור פרוורטי-אינטליגנטי. שילוב קורע לגמרי, לא?"

"אם בא לי לפגוש אותה היום? אתה יודע מה, לא ממש. למה לפוצץ את האשליה? הסבירות שהפנטזיה תתממש היא סופר-נמוכה. וככה, בשבילי, היא יכולה להיות כל אחת ברחוב. כל אחת שמסתכלת עלי אני חושב שאולי זו היא. הפוטנציאל ענק, לא?"

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by