ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
אפליקציות 
אז והיום: מי ידע שיש לזה אפליקציה?  

אז והיום: מי ידע שיש לזה אפליקציה?

 
אפליקציות |
 

אפליקציות טובות הן כאלו שמשדרגות לכם את החיים ומציעות לכם להחליף פרוצדורה שפעם הייתה מזבזת לכם המון זמן בכמה פעולות קצרות בסמארטפון. אז הגיע הזמן להתנתק מהנוסטלגיה ולהתקדם עם הזמנים ולנו יש מספר הצעות מעניינות עבורכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עושים סדר בועד הבית


 
הומנט
 הומנט   צילום: צילום מסך - 
 
 

קוזילביץ' יו"ר ועד הבית בויטק 9 בתכנית המיתולוגית "קרובים קרובים", כיום כבר מגיע באפליקציה : הומנט, אפליקציה לניהול ועד הבית. כשאפליקציה ישראלית חדשה (הומנט/Homenet) מבטיחה לספק מערכת לניהול ועד הבית, בשקיפות מלאה ובלחיצת כפתור, ובשילוב עם מערכת תשלומים מתקדמת לתשלום דמי הועד בכרטיס אשראי (וכמובן כוללת עוד אפשרויות מתקדמות כמו היכולת לנהל ועד בית במספר בתים במקביל, להעביר בעלות מועד בית ישן לחדש, ארכיון מלא של הפעילות הניהולית בבניין ושל היסטוריית התשלומים ועוד ועוד).


האפליקציה חינמית וזמינה להורדה בחנות הגוגל פליי, כמו גם באתר החברה ובקרוב גם באפסטור


 

ללמוד לרקוד ישירות מהסמארטפון


 
גד ביטון מציג: אפליקציה לריקודי עם
 גד ביטון מציג: אפליקציה לריקודי עם   צילום: צילום מסך - 
 
 

ואפילו ריקודי עם, שהחלו עוד בתקופת העליות הראשונות לארץ ישראל, זכו לאפליקציה, ומאפשרים להעביר את ריקודי העם ממדורת השבט הישר לסלון הבית: גדי ביטון, אפליקציית מחול ישראלי לסמארטפון. האפליקציה מספקת גישה לרדיו אינטרנטי שפעיל 24 שעות ביממה. הרדיו משדר את ההרקדות בשידור חי, ורוקדים בכל העולם יכולים לרקוד באותה העת לצלילי אותם שירים. באפליקציה יש גם אזור ריקודים, שם ניתן לבחור מתוך עשרות שירים לפי סוגי ריקודים (מעגלים, זוגות או שורות), ולצפות בסרטוני יו-טיוב של הריקוד המלא, לימוד הריקוד עצמו והשמעת גרסת האודיו שלו.

 

לחצו כאן להורדה מחנות האפסטורלהורדה מחנות הגוגל פליי

 


 

צריכים בייביסיטר עם המלצות?


 
בייביסיטניג: למצור בייביסיטר ברשת
 בייביסיטניג: למצור בייביסיטר ברשת   צילום: צילום מסך 
 

איזה הורה לא חווה את דרך היסורים המודרנית שהיא "מציאת בייביסיטיר"? להתקשר לחברים, לברר בפייסבוק, לבדוק אם אמא ואבא פנויים, ובכן לא עוד - הורים, זאת האפליקציה שאתם חייבים להוריד. בייביסיטניג היא פיתוח כחול לבן שמציע למשתמשים מענה מיידי לבעיית הבייביסיטר. איך היא עושה זאת? אתם ודאי שואלים, ובכן, באלגנטיות גמורה. האפליקציה מבוססת ה-GPS תאתר בייביסיטרים שנרשמו מראש בקרבת מגוריכם ותציג לכם אותם עם נתונים כמו מרחק מביתכם ואפילו מחיר מבוקש לשעה. לאחר שתאתרו את המועמדת או המועמד הפוטנציאלים, תוכלו לערוך להם ראיון וידאו - דרך האפליקציה עצמה, כדי לקבוע האם ישנה התאמה. מעבר לשיחה, בייביסיטינג גם מציעה אלמנט חברתי: תוכלו להמליץ ולדרג בייביסיטרים ובנוסף, לבחור כאלו שמקושרים אליכם דרך חברי פייסבוק, אלמנט מעניין שמוסיף לתחושת האמון והבטחון של ההורה.

 

לחצו כאן להורדה מחנות האפסטור, להורדה מחנות הגוגל פליי

 


 

"היא אוהבת רק רדיו חזק"

 

 

 

בתחילת שנות השמונים אמרו שהוידאו הרג את כוכב הרדיו, והנה אנחנו כאן, יותר מ-30 שנים אחרי, והרדיו עדיין איתנו. האפליקציה של רדיו 99fm  היא אחת האפליקציות המרשימות שנתקלנו בהן: זריזה, חלקה, מרעננת- נראה שהושקעה שם המון מחשבה בחווית המשתמש וזה מורגש לחלוטין. מעבר לתוכניות המקוריות של הרדיו עצמו ( התוכנית המעולה של טל ואביעד למשל) הרי שהאפליקציה מציעה גם פלייליסטים לכל סיטואציה ובכל קונפיגורציה ( למשל: בוקר- שמח, או בוקר שקט) לגבי המוזיקה עצמה, הרי שהפלייליסטים מגוונים ומפתיעים. אל תחמיצו את האפליקציה הנהדרת הזו:

 

לחצו כאן להורדה מחנות האפסטור, להורדה מחנות הגוגל פליי

 


 

 

להכין את הילד לכיתה א בקלות


 
ללמוד את האלף בית בקלות
 ללמוד את האלף בית בקלות   צילום: צילום מסך - 
 

זוכרים את הימים של חוברות הקיץ? אם הילד יעשה בעיות הקיץ, פשוט תנו לו לקחת הפסקה ולשחק עם האפליקציה הזו, שמלמדת אותם לכתוב את כל אותיות האלף בית דרך הסמארטפון בצורה קלה ופשוטה. וכך נכתב בעמוד האפליקציה: "כתיבת א-ב היא האפליקציה בסדרת יישומים מוכנות לכיתה א' מתאימה לילדים בגילאים 4-7 ומיועדת לעולים לכיתה א׳. מטרות הסדרה - להכין את הילד לקראת המעבר מגן חובה לבית הספר. כאשר פיתחנו את האפליקציה, רצינו לסייע לקטנטנים להכיר את האותיות בעזרת תירגול הכתיבה של כל האלף-בית בצורה אינטראקטיבית כמה שיותר קרוב למשחק קליל ומעניין. היישום בנוי בסגנון של דו שיח עם חתלתול חמוד המופיע בהתחלה ומסביר לילד איך להשתמש ביישום. בסיום הכתיבה של כל אות, מופיעה תמונה של פריט ששמו מתחיל באות המתורגלת. היישום עובר בין אותיות באופן אוטומטי כאשר כתיבת האות מסתיימת בהצלחה. במשך התרגול החתלתול מופיע ומעודד את הילד להמשיך בלמידה".

 

לחצו כאן להורדה מחנות האפסטור, להורדה מחנות הגוגל פליי

 


 

מפסיקים לבזבז שעות בהמתנה לנציגי שירות


 
רובוהולד
 רובוהולד   צילום: רובוהולד 
 

זוכרים את הימים שחיכיתם שעות עד שמישהו ענה לכם בצד השני? ובכן תגידו שלום יפה להמתנה ממושכת בעזרת האפליקציות הבאות. רובוהולד היא אפליקציה שתמתין עבורכם עד לקבלת מענה קולי מהשירות או החברה אליהם התקשרתם.  ואנחנו לא מגזימים. הקץ להמתנה של שעות רק כדי להגיע למוקדן שירות, רובוהולד ייעשה זאת עבורך בלחיצת כפתור- ויודיע לך רק כשהושג נציג שירות. כן קראתם נכון, מעכשיו תוכלו לנהל את חייכם בזמן שאפליקצייה חביבה תמתין על קו הטלפון.  לא מאמינם? נסו בעצמכם

 

לחצו כאן להורדה מחנות האפסטור, להורדה מחנות הגוגל פליי

 

רובוהולד לא לבד, למתחרה שלה קוראים סקיפופ והיא מציעה שירות דומה כשגם היא חינמית לחלוטין. אנחנו מצאנו את הממשק של רובוהולד פשוט ומהיר יותר לטעמנו ( חוסכת את בזבוז הזמן מול נתב השיחות),  אך עדיין שווה לנסות גם אותה, שהרי אתם יודעים מה אומרים  על טעם ועל ריח , נכון?


לחצו כאן להורדה מחנות האפסטור, להורדה מחנות הגוגל פליי

 "מפקססים" מסמכים מהדרך


 

 

תמו הימים של "לפקסס מסמכים" (אנחנו מסתכלים עליך צה"ל),  אז נכון והאפליקציה הזו היא הכל חוץ מחדשה, ועדיין- תמיד מפתיעה אותנו העובדה שהמון ישראלים פשוט לא מכירים את הפלא הזה הזה. CamScanner מציעה לכם שרות של סורק מסמכים איכותי בתוך הסמארטפון שלכם (האיכות של התוצר הסופי פשוט מפתיעה כל פעם מחדש) היא חינמית, נוחה לתפעול  וחוסכת לכם המון זמן בהתמודדות מול גופים הדורשים ממכם פקסים מיידיים או צילומי מסמכים.

פשוט לצלם, לערוך ( כמו באינסטגרם) ולשלוח

 

לחצו כאן להורדה מחנות האפסטור, להורדה מחנות הגוגל פליי

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by