ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
אפליקציות 
צריכים בייביסיטר? הורים, זאת האפליקציה שאתם חייבים להוריד 

צריכים בייביסיטר? הורים, זאת האפליקציה שאתם חייבים להוריד

 
אפליקציות |
 

להזמין בייביסיטר בלחיצת כפתור: אפליקציה ישראלית, חדשה וחינמית, מאיימת לחולל מהפיכה ולהפוך ל"גט טקסי" של עולם הבייביסטינג. אז במה מדובר? בואו להכיר את האפליקציה שתחסוך לכם כאב ראש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

איזה הורה לא חווה את דרך היסורים המודרנית שהיא "מציאת בייביסיטיר"? אוקיי, אולי אנחנו מעט מגזימים, ועדיין, מציאת בייביסטר היא עניין מעט מעיק. החל מחיפוש בייביסיטר המתגורר/ת קרוב לבית ועד הבחירה בבבייביסיטר המתאים - הורים רבים מוצאים את כל העסק הזה מתיש ולעיתים מוותרים בכלל על הרעיון של "להשאיר את הילדים בבית ולצאת לבד". ובכן, לא עוד- אפליקצייה חדשה ומהפכנית בשם בייביסיטינג (Babysitting) עומדת לעשות מהפכה בתחום הזה. הכירו את האפליקציה שעומדת להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים, וכן- היא חינמית לחלוטין.

 

אז במה מדובר? ובכן בייביסיטניג היא פיתוח כחול לבן שקורץ (ובצדק) גם לשוק העולמי. האפליקציה מציעה למשתמשים מענה מיידי לבעיית הבייביסיטר. איך היא עושה זאת? אתם ודאי שואלים, ובכן, באלגנטיות גמורה. האפליקציה מבוססת ה-GPS תאתר בייביסיטרים שנרשמו מראש בקרבת מגוריכם ותציג לכם אותם עם נתונים כמו מרחק מביתכם ואפילו מחיר מבוקש לשעה. לאחר שתאתרו את המועמדת או המועמד הפוטנציאלים, תוכלו לערוך להם ראיון וידאו - דרך האפליקציה עצמה, כדי לקבוע האם ישנה התאמה. מעבר לשיחה, בייביסיטינג גם מציעה אלמנט חברתי: תוכלו להמליץ ולדרג בייביסיטרים ובנוסף, לבחור כאלו שמקושרים אליכם  דרך חברי פייסבוק, אלמנט מעניין שמוסיף לתחושת האמון והבטחון של ההורה.

 

 

 
בייביסיטניג: בחרו את האופציה המתאימה לכם
 בייביסיטניג: בחרו את האופציה המתאימה לכם   צילום: צילום מסך 
 

בחברה מספרים כבר על יותר מ-15,000 משתמשים וביניהם אלפי בייביסיטרים. מבדיקת מדגם אקראית שביצענו הנתונים די חפפו את המציאות. בכל עיר שבה בדקנו היו לנו עשרות אופציות לבחירת המועמדים שונים. בד"כ עם אפליקציות שכאלו הבעיה היא בהטמעה ובהיצע, כאן נראה שההיצע אכן מספק מענה מרשים - וקחו בחשבון שהאפליקציה רק בחיתוליה כשהצפי הוא שהמספר הזה יזנק בקרוב.

 

 
כמה בייביסיטרים יש באשדוד וחולון?
 כמה בייביסיטרים יש באשדוד וחולון?   צילום: צילום מסך 
 
 

בחברה מספרים כי "הן ההורה והן הבייביסיטר/ית מבצעים תהליך רישום מהיר ופשוט, כרטיס הבייביסיטר הזמין להורה מכיל, שם פרטי בלבד, גיל, שנות ניסיון, אפשרות הגעה ברכב, ובעיקר ניסיון הבייביסיטרית והסבר משכנע מדוע כדאי לבחור דווקא בה. כרטיס ההורה הזמין לבייביסיטר מכיל את פרטי הילדים ותאור המשפחה.

ההורה יכול לבחור גם מסנני חיפוש כגון מרחק הבייביסיטרית מביתו, טווח גילאי הבייביסיטר,הסכום המבוקש לתשלום והמלצות חברים".

 

אז מה עוד מציעה האפליקציה?
ובכן, אחרי שבחרתם את המועמדת או המועמד המתאים, תוכלו אפילו לשלם להם דרך ממשק התוכנה
(לא חובה, אך האופציה קיימת). הממשק החלק והנח מאפשר לכם אפילו לארגן משימת מטלות שעל הבייביסיטר לבצע, כשהיא או הוא יוכלו לעדכן את שלבי הביצוע תוך כדי פעולה. אופציה נוספת שהאפליקציה מציעה היא תקשורת וידאו במהלך השהות של הבייביסיטר בביתכם. האופציה הזו תלויית אישור הבייביסטר עצמו או עצמה אך עדיין- מאחר ויש כאן גם אלמנט של דירוג איש או אשת המקצוע- אין סיבה שמישהו יסרב לכם.


אז איך זה עובד?

הבייביסיטרית מגדירה את הזמינות היומית שלה, כך שההורה שמבצע חיפוש מקבל מראש רק את הבייביסיטרים הזמינים באזורו במועד המבוקש. ההורה השולח הצעת עבודה למספר בייביסיטרים בו זמנית, יכול לבחור מבין הבייביסיטרים שאישרו את העבודה את המתאימה לו ביותר בצ'אט או בשיחת וידאו חינמית עם הבייביסיטר, במהלכה יכולים הצדדים להחליף פרטים. ההורה גם יכול להשאיר לבייביסיטר באפליקציה רשימת משימות ולקבל עדכון שוטף על ביצוען דרך האפליקציה או בשיחת וידאו במהלך הבייביסיטר. כאשר הבייביסיטר מגיע לבצע את העבודה, מופעל מונה המחשב במדויק את הסכום שמגיע לבייביסיטר על העבודה. ההורה יכול לבחור ולשלם במזומן או בכרטיס אשראי בעזרת האפליקציה.

 

 
בייביסיטניג: מעקב אחרי זמן העבודה והתשלום
 בייביסיטניג: מעקב אחרי זמן העבודה והתשלום   צילום: צילום מסך 
 

רצינו להבין קצת יותר על האפליקציה , לכן פנינו לליאת אראל סמנכלית התפעול של האפליקציה עם כמה שאלות- כולל זו שכל הורה רוצה לדעת: האם יש לאפליקציה מנגנון סינון כלשהו? כזה שיגן על ההורים והעובדים (דירוג, דיווח לאפליקציה על פרופיל וכו..)?

"למשתמשים באפליקציה יש ארבע מנגנוני סינון:
1. האפשרות לבחור בביביסיטר הממוקמת ב"סביבה" קרי במרחק קצר מבית ההורה - באותו הרחוב ולעיתים גם באותו הבניין.
2 האפשרות לבחור בביביסיטר שדורגה כבר על ידי הורים אחרים שחלקם יהיו ממעגלי חברי הפיסבוק של ההורה
3 האפשרות לעיין בכרטיס הבייביסיטר ובכרטיס ההורה המעוניין בביביסיטר (הכולל רק שם פרטי וללא פרטים מזהים נוספים בשלב זה)
4 האפשרות לנהל שיחת וידיאו החל מהרגע בו הבייביסיטר מודיע להורה כי היא מעונינת לבצע את הבייביסיטר במקום ובתאריך המוצע. - בשיחה זו שני הצדדים יכולים לראיין האחד את השני, ההורה יכול ללמוד מקרוב על נסיונה של הבייביסיטר שהיא מצידה יכולה ללמוד על המשפחה ואף להכיר בחטף את הילדים עליהם היא תשמור".

 

מעבר לכך, חשוב לציין שבעת ההרשמה לשירות, כל משתמש באפליקציה עובר הליך אימות הכולל שליחת SMS למספר הנייד שלו.

 

כרגע האפליקציה חינמית, הן להורים והן לנותני השרות, האם זה יהיה המודל הסופי של האפליקציה? ואם כן, מה מודל הריווחיות של האפליקציה? משמע, מהיכן יגיעו ההכנסות מפיתוחה?
"האפליקציה תשאר חינמית" מספרת אראל. "מודל הרוחיות נובע מעמלה צנועה של 4% לבוחרים לשלם בלחיצת כפתור בכרטיס אשראי תשלום המועבר מידית לחשבון הבייביסיטר (אפשרות זו תושק בקרוב). ככלל עמלה זו משתלמת להורים שאינם צרכים לעגל שעות (התשלום הוא על הזמן המדוייק) או את סכום התשלום (כי לבייביסיטר אף פעם אין עודף)".

 

 
כמה בייביסיטרים יש באשדוד וחולון?
 כמה בייביסיטרים יש באשדוד וחולון?   צילום: צילום מסך 
 

כאמור, אראל מספרת כי האפליקציה נבנתה מראש מתוך כוונה לשווקה ברחבי העולם, וכי היא מתורגמת בימים אלו לשפות שונות ועתידה להיות מושקת במדינות רבות בעולם בהמשך השנה, תוך חבירה עם חברות כרטיסי אשראי מקומיות בכל מדינה או יבשת. האפליקציה, שפותחה על ידי חברת קאר אינווישן, מדווחת כי גייסה לאחרונה סכום כולל של 200,000 דולר לשיווק האפליקציה לפי שווי שוק של 1.2 מליון דולר.

 

 

לפני סיום רצינו רק לדעת, למה דווקא בייביסטיניג? כיצד נולד הרעיון לאפליקציה?

הרעיון לאפליקציה נולד בעקבות מספר רב של נסיונות לארגן יציאה בסופ"ש של קבוצת חברים שנדחתה במשך חודש לאחר שבכל פעם אחד או יותר מארבעת הזוגות לא הצליח למצוא בייביסיטר ליום שישי, כאשר הגיע המפגש המיוחל, לאחר שכל זוג פרק את תסכולו וכולם הסכימו שלעולם כבר לא נחזור ליציאות ספונטניות שנסגרות מהיום להיום, נזרקה לחלל האויר כבדיחה השאלה - "איך אין אפליקציה שמסדירה את הנושא ומחברת בין עשרות אלפי בייביסיטים פנויים באותו הערב בו עשרות אלפי זוגות מתוסכלים נאלצים להשאר ואו לארח בביתם רק כי לא מצאו בייביסיטר בהתרעה קצרה" הבדיחה הפכה לרעיון שהתגלגל במהירות לשנה של פיתוח נמרץ שבסופה יצאה לאויר העולם האפליקציה.

 

 

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by