ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע בפורומים - הגיליון הראשון 

השבוע בפורומים - הגיליון הראשון

 
 
מיכל יפה

מה היתה ההודעה של השבוע? מי הם האנשים מאחורי ההודעות? כל זאת ועוד ב"השבוע בפורומים" - המקום למצוא בו את הסיפור שמסביב לפורומים של נענע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתחילים מחדש. למה לא, מה זה רע?

 
שלום לכולם, אתם מוזמנים לשבת. שקט שם בשורות האחוריות, אנחנו רוצים להתחיל.

אז מה יש לנו כאן? "השבוע בפורומים" הוא מדור חדש שיסכם בשבילכם את כל ארועי השבוע החולף בפורומים של נענע. רק של נענע. את "השבוע בפורומים" תוכלו למצוא בדף הראשי של הפורומים, מצד ימין, מעל "עכשיו בפורומים". שם הוא ישכון לו באופן קבוע ויתעדכן מדי שבוע ביום חמישי, בלי נדר.

אז מה יהיה לנו שם? ההודעות המוצלחות של השבוע, למשל הודעה זאת של שירונית שמתלוננת על השירים שנדבקים ולא עוזבים, הסיפורים שמאחורי ההודעות, הודעות וארועים חשובים בפורומים בפרט ובקהילה שלנו בכלל, וכל דבר נוסף שתרצו. המדור הזה שייך לכולנו ואתם מוזמנים להציע רעיונות לתכנים שלו.

לרגל העליה של נענע החדש, הגיליון הראשון של "השבוע בפורומים" יעסוק בשינויים ובשיפורים שנוספו בפורומים שלנו:

הדף הראשי של הפורומים כמעט ולא השתנה. יש לנו את רשימת הפורומים ובצד את ההודעות האחרונות, ההודעות הנבחרות, תקנון הפורומים, עזרה וכמובן קישור למדור השבוע בפורומים. מתחת לזה תוכלו למצוא קישורים להודעות הטובות של היום האחרון.

בתוך הפורומים עצמם תוכלו לראות את השינוי הגדול מכולם והוא המעבר ל`מולטי ת`רדינג`, כלומר, היררכיה בין ההודעות. מעתה אפשר לראות בקלות לאיזו הודעה מגיבה כל הודעה. בנוסף, שינינו את המחוות והוספנו כמה מחוות חדשות. אתם מוזמנים לנסות אותן.
 
החיפוש בפורומים עובד בדומה לחיפוש בפורומים הישנים: חיפוש מהדף הראשי של הפורומים יתן לכם תוצאות מתאימות מכל הפורומים ואילו חיפוש מפורום ספציפי, יתן את התוצאות באותו פורום בלבד. החיפוש מתבצע בצורת "כל מילים", כלומר, המערכת תמצא את כל ההודעות שכוללות את כל המילים שתכניסו בחלון החיפוש. לדוגמא: אם אתם רוצים למצוא את כל ההודעות שכתבה גלית ושגם כוללות את המילה "סקס", הקלידו בחלון החיפוש גלית סקס ותקבלו את מבוקשכם.

בעתיד נכניס לשימוש גם חיפוש מתקדם ואז אפשר יהיה לבחור האם לחפש את הביטוי המדוייק, אחת מהמילים, חיפוש לפי אימייל, כותב ההודעה, כותרת ההודעה ועוד.

זה כל השינויים בינתיים בפורומים. לתשומת לבכם, מעתה אפשר יהיה להגיב ישירות לכתבות במגזין נענע על-ידי מערכת ה-TalkBack שהכנסנו לשימוש. זה כמובן לא סותר את האפשרות לדיונים בנושאי הכתבות בפורומים הרלוונטיים.
 
 

פורומים חדשים

נענע מקשיבה לכם - בפורום זה תוכלו ליידע אותנו על כל בעיה שאתם נתקלים בה בנענע, בעקבות הגירסה החדשה ובכלל.

`כתוב בעיתון` - המחווה שלנו למדיום הישן שכנראה יהיה פה עוד הרבה אחרינו. נתקלתם במשהו מעניין בעיתון, כתבה במוספי סוף השבוע או ידיעה מצחיקה מדור "מסביב לעולם"? בפורום כתוב בעיתון תוכלו לדון בכל אלה.

`נשואים פלוס` - פורום זה הוא מחליפם של פורומים שלושים פלוס וארבעים פלוס. הפלוס בפורום נשואים פלוס יכול להיות ילדים, עבודה וכל דבר שתמצאו לנכון, וכן, גם גרושים או רווקים מוזמנים לפורום אם ימצאו בו חברה מעניינת.

פורום הקליקה - פורום זה הוא פורום ההכרויות שלנו והוא שייך לקליקה - שירות ההכרויות של נענע.

פורום הצרכנות - כאן תוכלו לספר על שירות לא טוב שקיבלתם, על מחיר יקר מדי ועל מוצר שלא תאם את מה שהיה כתוב על האריזה. וכן, נשמח לשמוע גם על מקומות שנותנים שירות טוב.
 
פורומי אוהדים של הפועל תל-אביב, מכבי תל-אביב ובית``ר ירושלים.

פורומים נוספים יפתחו בימים הבאים. נקווה שכולנו נהנה מנענע החדש. נשמח לשמוע רעיונות, הערות והצעות - בקשר לנענע בכלל ובקשר למדור זה בפרט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by