ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האיום הבא על RIAA? 
 
 דווקא בסדר הפנדות האלה   
 
מערכת חיים ברשת

להקה גרמנית החליטה לעקוף את מנגנון ההפצה של תעשיית המוזיקה ולשחרר את האלבום החדש שלה כרינגטון לטלפונים סלולריים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להקה מגרמניה מצאה דרך מקורית לחדור אל תודעת הקהל ולמכור מיליוני עותקים גם מבלי להתכופף לחברות המוזיקה הגדולות. חברי להקת Super Smart החליטו להוציא את האלבום שלהם לא על גבי תקליט וויניל ולא על גבי תקליטור CD, אלא אך ורק כרינגטון למכשירי הסלולר.

האלבום שנקרא Panda Babies, מפורסם על ידי החברה הגרמנית Go Fresh, שמתמחה בהפצת מוזיקה דיגיטלית למכשירי טלפון סלולרים. מייסד החברה, אנטוניו ווינס סטייבל, אמר בראיון ל-BBC כי "צריך לעשות חשיבה מחדש בתחום המוזיקה".
 
 
זהותם של ארבעת חברי הלהקה אינה ידועה ובכל הופעותיהם הציבוריות הם הגיעו עטויים במסכות של ראשי פנדה. חברי הלהקה מסבירים את זה כאמצעי להמנע מלחצים מצד חברות התקליטים המסורתיות, אבל ללא ספק מדובר כאן בגימיק שנועד למשוך תשומת לב של העיתונות. למרות שהגימיק לא הכי מקורי (ההרכב Daft Punk והלהקה Mr Bungle היו שם הרבה קודם) הם עדיין עושים רושם של חבר'ה מגניבים לחלוטין.

חברי הלהקה הכריזו כי הם משחררים את האלבום כרינגטונים פוליפונים כך שהם יוכלו בעצם לעקוף את המנגנון המסורתי של חברות המוזיקה.

מי שיהיה מספיק סקרן כדי לשמוע את המוזיקה של ההרכב, שעל פי הגדרתו היא שילוב של דיסקו פופ ואלקטרו-פאנק, יוכל לעשות זאת תמורת מחיר היכרות של 2 אירו (כעשרה ש"ח) בעבור הורדה של האלבום כולו.

חברת Go Fresh שמוציאה לאור את האלבום הרינגטוני הודיעה כי היא החתימה כבר עשרים אמנים שונים וכי בשנה הראשונה לקיומה היא כבר הצליחה למכור כמיליון רינגטונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by